Svadba v KD Brestovec - skúsenosti a referencie

27. okt 201910

Ahojte,
videla som, že zopár neviest tu malo svadby v KD v Brestovci, vedeli by ste mi poradiť ako to tam je s vybavením, čo všetko by som si musela zohnať sama (stoly, stoličky, riady, hudobnú aparatúru.. atď?), odkiaľ prípadne ste brali catering a že koľko Vás cca svadba tu vyšla ? 🙂 Chceme mať cca 85 hostí.
Ďakujeem

 • @natchos  Ahoj, bol som tam niekoľkokrát na svadbe. Do podrobna som sa nikdy nezaujímal novomanželov že ako všetko riešili. Ale čo sa týka vybavenia, presné info ti dajú na Obecnom úrade Brestovec. Viem že stoly, stoličky, výbava kuchyne, chladničky a pod. tam sú. Niektoré nevesty si riešilo skoro všetko sami - výzdobu, nakúpili všetko jedlo, pitie a pod čo im kuchár nakázal kúpiť. Niektoré zas zverili výzdobu agentúre a na jedlo + pitie si zavolali cateringovú firmu, ktorá to mala všetko na starosti. Podľa toho sa odvíja aj cena. Hudobná aparatúra tam nie, ale tú si vždy nosí DJ alebo kapela so sebou. Ak by si ešte dačo potrebovala napíš 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.