Svadba v PE - ULITA

27. jan 201510

Nevesticky,ktore ste mali svadbu v Ulite v Pe,ake mate skusenosti?Kto vam zdobil salu,a co vas to vyslo vsetko tam?Boli ste spokojne?

 • nás to ešte len čaká ale boli sme tam teraz nedávno kamoške ... ak chceš oni ti to vyzdobia ale veľmi jednoducho ... len organza do stredu, nejaké kvietky sviečky .. nič moc po pravde je to veľmi jednoduché ... tam treba hlavne stĺpy obaliť lebo sú veľké a nie moc sympatické ... dávajú aj návleky na stoličky plus mašle myslím, že 2€ za ks ... čo sa týka ceny tak prevádzkarka nám vravela, že cca 30 eur je stravná jednotka v ktorej je - prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, švédske stoly, káva, čaj, alko, nealko - neobmedzene a žiadne dvojdecové sklenené prkotiny ale jednoduché džbány ... doniesť si môžeš zákusky, torty, domácu pálenku a slané pečivo ... ostatné dávajú oni ... za sálu sa neplatí iba 50 euri je poplatok za svetlá - tie sú nádherné .... jedlo u kamošky bolo dobré a bolo ho dosť na výber a bola tam aj čoko fontána ....

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Vila Etelka
  Bratislava
  Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...