Svadobná hostina v okolí Senca - tipy a odporúčania

14. nov 201830

Ahojte,
prsteň mám síce len pár dní, ale podľa diskusii badám, že treba konať čo najrýchlejšie 😃
Chcem Vás poprosiť o rady ohľadom miesta na svadbu v roku 2019, pričom sála by mala mať priestor pre 90 ľudí + kapela, fotograf... preferujeme senec a okolie, prípadne niečo blízke v rozumnej cene.

Dolný Majer kvôli ich obmedzenej kapacite nemôžeme a Hotel Senec, Zátoka a pod. nechceme...

Máte nejaké skúsenosti či tipy na priestor, kde si môžeme priniesť vlastný alkohol i koláče a užiť si oslavu storočia? 🙂 Ďakujeme 🙂

 • Skús pozrieť Penzión Pálenica v Bernolákove, recenzie nemôžem poskytnúť, lebo som to tiež pozerala iba na nete, ale keď sme hľadali miesto, tak sa mi to zapáčilo na fotkách, no svadbu budeme mať inde.

 • Tiez mi napadol Penzion Palenica.
  Pripadne sála v Elektrovode v Senci, alebo kulturák v Kostolnej pri Dunaji, alebo sála v Strednej odbornej škole v Senci.

 • Dobrý deň, Kaštieľ Studené, Elfo club Malinovo, Kaštieľ Tomášov, Kaštieľ Bernolákovo - Tomášov, Dolphin Senec želám dobrú volbu robili sme výzdoby a od neviest boli dobré recenzie možno Vám to pomôže.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov