Svadobná sála pre 100 osôb

19. aug 201810

Ahojte, viete mi niekto poradiť sálu (hotel, miestnosť, kultúrny dom, čokoľvek), kde sa zmestí okolo 100 prípadne viac ľudí, s dostatočným priestorom na tancovanie? Avšak, má to ešte jeden háčik, je potrebné mať v blízkosti možnosť ubytovania cca 50 ľudí, pokiaľ by to teda nebol hotel. Najlepšie je niekde od BA smerom k Martinu. Pokiaľ by bola možnosť ubytovania všetkých hostí, na časti Slovenska nezáleží. Ďakujem krásne za všetky komemtáre 🙂

 • Super miesto na svadbu je Chata Fugalka. Je to Dubová pri Modre. Veľký priestor nás bolo120 ľudí a ubytovanie pre 70 ľudí. Chata bola len pre nás mohli sme hucat na hory a nikdy nás neposielal o 4 spat. Super varia a obsluha na 1.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  neco Modra
  Bratislava
  Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.