Svadobná sála pre 120 ľudí v okolí Nitry? Poraďte

2. sep 2007110

Ahojte baby, prosím Vás poraďte mi sálu pre cca 120 ľudí, Nitra a okolie, môže to byť aj do 60 km, možno aj trošku viac. Pretože som toho pobehala dosť a nič také veľké a pekné som nenašla. Dik

• A kde máš svadbu? Som z okolia ZM a keby som sa doma vydávala nebol by problém s tolkými ľudmi..ved aj do kulturáku na dedine sa vmestí veľa ľudí, stačí vyzdobiť, upraviť a je po probléme.. 😉

• Jachin, ja viem, že do kulturáku sa zmestí veľa ľudí, len všetky čo poznám mi pripadajú strašne "komunistické". Sú staré a schátrané... Radšej by som to mala niekde v reštike alebo tak nejak... 😐
    A ešte vôbec neviem kde sa budem vydávať, pretože keby sa dalo,tak by som mala svadbu vonku.

• Ja viem že staré kulturáky nevyzerajú práve naj, no nájde sa aj pár zrekonštruovaných a tie vyzerajú super. A čo takto zámok Topločianky alebo Beladický zámok? (neviem kolko sa tam ludí vmestí,ale je to tam krásne).

• Sponzor fóra
  • Na Beladický zámok určite nemáme, tam sú veľké pálky a čo som čítala na internete ani do Topolčianskeho sa toľko ľudí nezmestí... 😞 Tie pekné miesta ako sú zámky a kaštiele mám už prejdené, ale stále dúfam, že niečo pekné nájdeme, že som ešte niečo neobjavila... 😉
    Vidím, že ty máš už za chvíľku svadbu... Kde to máte?

• Na východe VT 😉
    Zámky sú drahé, no myslela som, že pri tolkých ľudoch.. 😃 A nejakú záhradu velku na dedine či na chate nemáte?

• Tie zámky a kaštiele nie sú až také drahé, ale tých 120 ľudí sa nikam nezmesti. A záhrada by sa aj našla, ale riskovať počasie... ani sama neviem...

• Počasie je nevyspytalné..a kedy máte svadbu?

• Ahoj danulik 99: Ak máte možnosť robiť to na nejakej záhrade e je v blízkosti elektrika, tak si skús zistiť, čo by vyšlo objednanie stanu a catering, ponúkajú to viaceré svadobné agentúry, len to musí mať napojenie na elektrinu, hm? my chceme mať tiež vonku, riešime Hotel Kamila pri Blave, nechcete pouvažovať aj nad takouto alternatívou?

• Ahoj Tamiarobi, hotel Kamila sme už riešili, ale prvá voľná sobota je až na konci septembra a to je veľký risk mať svadbu vonku. Po polnoci by sme asi zamrzli... 🙂

Jachin, svadbu by sme chceli 28.6.2008.

• Celkom veľký predpoklad,že vonku bude teplo...no ak nebude...neviem, nenapadá ma teraz nič vhodné, ale ešte popremýšlam.Skús pozrieť aj v iných témach by si mohla nájsť inšpiráciu, je tu vela dievčat z okolia NR.

• Ďakujem jachin 🙂
    A prajem všetko najlepšie, nech Vám to víde podľa vašich predstáv.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov