VOĽNÝ TERMÍN V BAŠTA PAJŠTÚN 21.7.2018

29. máj 201820

Ahojte nevesticky,

Viem, ze toto je priestor na diskusiu, ale chcela by som sa podelit o info ohladom volneho terminu mozno prave na Vasu svadbicku v krasnom objekte Basta Pajstun.
Tento rok som sa mala vydavat a na obrad a hostinu som si vybrala toto kuzelne pri Borinke. Nanestastie sme museli svadbu odlozit a preto sa tento nas termin 21.jula (v sobotu) uvolnil.
V Basta Pajstun je vzdy vsetko vybookovane uz rok dopredu takze verim, ze tymto prispevkom niekoho velmi potesim a ze termin sa zaplni naozaj rychlo.

Tu je link na stranku objektu:
http://bastapajstun.sk/services/

Pre viac info ma prosim nevahajte kontaktovat:
Marika- 0948 195 858

Dakujem Vam krasne, zelam pekny den!

• AHOJ,
    chcem sa spýtať prosím ťa je ten termím ešte voľný a aká je cena?
    ďakujem darinka

• Ahoj Darinka, ahojte nevesticky,

tento prispevok uz nie je aktualny, nanestastie neviem, ako ho mozem vymazat.

Vsetkym zelam krasny den.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Eleganciu a štýl to všetko Vaša svadba musí mať. Banketová sála KONGRES HOTELA ROCA Košice je pripravená vyhovieť Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás.
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.