Aktuality z Mojej svadby

Profilova fotka
Ahojte!❤️ V tejto uzamknutej diskusii nájdete pravidelné informácie o všetkých aktualitách z Mojej svadby. Predstavíme vám tu technické novinky, informácie o dianí na Mojej svadbe, upozornenia a tipy na používanie všetkých zaujímavých funkcií.ℹ️ Prečo je diskusia uzamknutá? Prispievať do nej môžu len administrátori, aby sme nestratili prehľad o dôležitých novinkách. V prípade otázok či pripomienok nás môžete kedykoľvek kontaktovať na info@mojasvadba.sk alebo v súkromnej správe. Chyby nahlasujte na e-mail bugs@mojasvadba.sk 💬 K dispozícii sme počas pracovných dní v čase 9:00-16:00 👨‍💻
Profilova fotka
Včera a dnes sme evidovali nečakané výpadky, ktoré našťastie trvali len pár minút. Veríme, že externé vplyvy nechajú naše stránky na pokoji a všetko už bude fungovať tak, ako má.😉 Ak by počas víkendu predsa len prišlo k ďalším výpadkom, napíšte nám na info@mojasvadba.sk, aby sme vedeli zareagovať čo najrýchlejšie.💬
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dámy a Páni, nasadzujeme nový Chat. Prosíme o trpezlivosť a za možné chyby a prípadne zvláštne veci sa ospravedlňujeme. Nasadenie a náprava nebude trvať dlho.😊
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?