Bazar na MS- návrh

5. nov 20143

Baby, ženy, manželky ....Mala by som jednu malu sťažnosť alebo návrh alebo upomenutie. Neberte to ako nejaký útok na predavajúce na MS.
Veľmi sa mi páči, že aj na MS je možnosť bazáru , cez ktorý mám stále pozitívne skúsenosti . Musím pochválit predavajúce, od ktorých som si pokupovala par vecí na svadbu a s ktorými som mala zatial veľmi "dobré skúsenosti" . Ich príjemný,ochotný, spoľahlivý a milý prístup ma vždy potešil.Vždy ked otvorím stránku bazáru, listujem a rolujem čo je nové. Nikdy nehľadám s jasným cielom co chcem. A tu nastáva problém. Pokial sa dopracujem ku "konkretnym veciam " na svadbu. Všimla som si , že na mojej svadbe sa začali objavovať veci, ktoré so svadbou nemajú nič spoločné. Drogéria, šaty náramky , náušnice. Pochopím celenky, náramky , náusnice , ktore su priam svadobne.Alebo akakolvek dekoratívna kozmetika ktora je na svadbu nevyhnutna... No zdá sa mi , že zo svadobného bazáru sa začina tvorit bazar pre vsetko . Neexistuje na to hadam bazoš,sk a ine...?
Neviem síce či moja sťažnosť je bezpredmetná alebo sa tu nájde niekto,komu vadí a istým sposobom ho obtažuje rovnaký problem.Pokial je moja sťažnost zbytočná ospravedlnujem sa .
Ďakujem Vám za všetky vaše odpovede 🙂

  • nikto? 😞

  • Myslim, ze to tu beru tak, ze sa predava vsetko so svadbou. Na svadbu svadobcanom tiez. A asi sa to tu predajcom osvedcilo predavat, tak skusaju aj ine. Ja som tam velmi nebola, ale chapem, ze to moze byt rusive. Ale zasa ja som hladala vela po nete a tiezotvoris vela stranok s tym co nechces kym sa dopracujes k niecomu uzitocnemu.

  • myslím že nič na to neni....

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém