Pozor na podvodné návrhy na kúpu šiat

Profilova fotka
Dobrý deň, chcem vás upozorniť na podvodné návrhy na kúpu svadobných šiat,email je smerovaný z gmailu v AJ a chce zaslať šaty do Južnej Afriky......píše že sú pre jeho dcéru a žiada číslo účtu kde zašle peniaze,kde suma je vyššia ako je prezentované na inzeráte.....Neodpovedajte na takéto emaily......!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
joy112th@gmail.com - joy(neregistrovaná/ý) - 16. mája o 16:12 Let me know the cost of the item reply me back to joy112th@gmail.com Takáto je adresa,z kt. príde email
Odpovedať
Profilova fotka
mne prišlo takýchto mailov už zopár, nereagujem, ale takáto téma tu už myslím bola ;-)
Odpovedať
Podobna situacia pri tychto adresach: Joy112th@gmail.com mike.bill2012@gmail.com; bensonlinda22@gmail.com; kontak v Afrike na meno ADEWUMI GBENGA,Ife, Osun State, Nigeria Pozor je to zlodej a podvodnik. The same situazion at these e-mail adresses: Joy112th@gmail.com mike.bill2012@gmail.com; bensonlinda22@gmail.com; contact person in Afrika ADEWUMI GBENGA, Ife, Osun State, Nigeria Look out, it is thief and crook.
Odpovedať
Takato tema tu uz je s nazvom Pozor na Nigerijsky podvod. Celkovo akykolvek email v anglictine alebo lamanej "google" slovencine je ofajc. A emailov je straaasne vela, aj roznych mien....skuste si dat do vyhladavaca pre viac info ;-)
Odpovedať
dalsia adresa je md1543668@gmail.com na meno Mark David
Odpovedať
ja som s tym joy komunikovala a naletela...... :-(
Odpovedať
godvia39@gmail.com "Vďaka za rýchlu reakciu, naozaj sa mi páči svoju odpoveď pomocou predaja tohto svadobné šaty, chcem si kúpiť túto položku pre moju dcéru v USA ako svadobný dar, na svadbu, ktorá sa rýchlo blíži, budem platiť za prepravné náklady, ktoré je 200zl a chcem pridať náklady na prepravu a povedz mi náklady na šaty a platby bude cez Paypal alebo bankovým prevodom, dúfam, že si od vás čoskoro .. S pozdravom pani Maglila Thanks for the quick response, i really i like your answer through the sales of this wedding dress,i want to buy this item for my daughter in USA as a Wedding gift,for her wedding which is fast approaching, i will be paying for the shipping cost which is 200zl and i want you to add cost of the shipping and tell me the cost of the dress and payment will be via Paypal or Bank transfer,i hope to read from you soon.. Best Regards Mrs Maglila" Som odpovedala ze saty predajem len v SK.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
aj mne pisala Magdalena Ladamel.... bohužiaľ som naletela, šaty som poslala platila som iba 25 eur za poštovne , naštastie som zasielku včas stornovala , ale stale mi vypisuje jej banka, akože mi namiesto 400 eur, poslali 600 eur, že nech pošlem späť 200 € pritom na účte mi nikde tieto peniaze nepribudli, výhraža sa mi FBI a Interpolom,...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte nevestičky. Aj ja mám takúto skúsenosť. Pán mi ponúkal oveľa viac za šaty ako je napísané v inzeráte. Vôbec ho nezaujímala ani veľkosť šiat ani nič iné, že poštovné bude platiť on. Hneď mi to bolo podozrivé, že nechce vedieť ani veľkosť šiat, len to koľkokrát boli oblečené. Dávajte si na nich pozor, vypisoval mi emaily že rýchlo potrebuje tie šaty. Jeho email je: luisjose11987@gmail.com povedal že je z USA a šaty chce poslať do Belgicka. Keď som mu povedala že dobre, že šaty mu predám, ale nepošlem ich pokiaľ peniaze nebudem mať na účte tak začal s tým, že peniaze už poslal, ale banka ich neuvoľní, pokiaľ ja nepošlem banke odfotené potvrdenie o odoslaní šiat. Až vtedy mi peniaze prídu. Znova som mu napísala, že pokiaľ peniaze neprídu, šaty nepošlem. Tak to už začal písať, nech ich pošlem okamžite, lebo jemu už banka peniaze nevráti a že mu ich drží a blbosti....to by som chcela vidieť tú banku. S manželom sme ho chceli ešte ponaťahovať....ale radšej mu už nepíšem. Hneď sme vedeli že ide o podvod. Dnes mi prišla správa, lebo šaty som dávala aj na bazár, napísal mi niekto lámavou slovenčinou, že sa mám na neho obrátiť, ak sú moje šaty stále na predaj a pridal tento email: seaneury11@hotmail.com Pozor na takých hajzlov. Prídu k šatám zadarmo!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?