Skúsenosť s izlato

Profilova fotka
Ahojte, v Júni sme si na eshope izlato zakúpili obrúčky. Všetko prebehlo v poriadku, dodanie bolo ako uvádzajú. Obrúčky krásne. Svadba bola v Októbri. 3 dni po sobáši som si všimla, že mi vypadol zirkón z obrúčky. Tak som im obrúčku na svoje náklady poslala. Rovno s obrúčkou som im poslala aj zásnubný prsteň - kupovaný u nich v Máji/Júni mojim mužom, aby mi ho zmenšili o jedno číslo. Na stránke majú uvedené, že cenu opravy budú konzultovať so zákaznikom. Nikto mi nič neskonzultoval len mi napísali email, že mi bude doručená zásielka s dobierkou 36 eur. Tak som sa informovala za čo, vraj majú veľmi prehľadný cenník na stránke, ja ako laik mám vedieť, čo sa bude diať s prsteňom pri jeho zmenšovaní. Rozpísali mi tam teda, že to je zmenšenie zásnubného prsteňa plus poštovné - áno poštovné od nich k sebe som si musela uhradiť tiež. Dnes som teda zásielku prebrala od kuriéra a zaplatila dobierku. V priloženom liste sa píše, že reklamácia obrúčky nebola uznaná nakoľko zirkón vypadol mechanickým poškodením, ale opravili to bezplatne v rámci dobrých vzťahov. Obrúčku som mala na sebe presne 3 dni, pred umyvanim riadov som ju dala dole, pred kupanim sa tiež. Tak ja neviem. Na zaklade tejto skusenosti eshop izlato neodporúčam, očividne majú aj nekvalitné kusy šperkov.
Odpovedať
Tak to je asi individualne, zrejme zalezi, na aky kusok natrafis, lebo sestra ma s nimi dobru skusenost. Zakazdym su proste zakaznici, ktorym nakup vyjde a taki, ktorym zase nie. To mas tak pri vsetkom.
Odpovedať
Profilova fotka
@kiarra55 hej len teda aj ten system tej reklamacie. Pristup k zakaznikovi ozaj des. Maju na stranke napisane nieco a absolutne to nedodrzuju.
Odpovedať
@kiarra55 ano, ja mam takisto s nimi dobru skusenost, to fakt zavisi od kusu asi.
Odpovedať
@05darka05 ja mam taku skusenost s nimi, ze pred tromi rokmi cca som si od nich kupovala dva prstene a stale ich mam, nedavam ich dole absolutne, su krasne stale, takze za mna velmi fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám zásnubný prsteň z izlato, bol kupovaný v septembri a v októbri som ho osobne odniesla do predajne na zmenšenie, nakoľko mi bol veľký. Zmenšili mi ho bez poplatku asi za 3 dni, stačilo len priniesť certifikát, ktorý bol k prsteňu vydaný. Inak mám odtiaľ aj iné zlaté šperky, s ktorými som zatiaľ nemala žiaden problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka81 tak to je v keli toto, akoze fakt ma riadne nahnevali pretoze na stranke mali jasne napisane ze budu konzultovat cenu opravy a keby viem ze budem platit 36 eur vykaslem sa na to.
Odpovedať
@sibrez Fuha, tak to je teda celkom palka za to, co by malo byt uz v cene. Nechapem, asi by som sa na to fakt vykaslala, to nie je ok za mna.
Odpovedať
Profilova fotka
ono presne vedia koľko krát čo robia, len aby ťa nalákali a potom ti dali takú sumu, že je človeku z toho až zle a keby vedel, tak si to tam spraviť nedá
Odpovedať
@danus235 Ale ma proste udivuje, ze aj takato spolocnost, ktora je relativne dost znama podla mna, ze si toto dovolia.
Odpovedať
Profilova fotka
2 obrucky zvacsili inde za 15 eur. a mne moj snubak zmensilo izlato za 36. to je fakt prehnana cena a to mi je este stale velky.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak bohužiaľ sú aj takí, asi si priplácaš za nejakú značku alebo čo
Odpovedať
@sibrez Aj to ideš s nimi ešte nejako riešiť, či si sa rozhodla to už radšej nechať tak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jajuska889 tak no kaslat na to zaplatila som to kedze mi to poslali na dobierku . ale teda ak sa mi este raz dotentuje obrucka neviem co spravim.
Odpovedať
@sibrez tak treba mysliet pozitivne🙂 dobre to bude. ale super, ze si sa podelila so svojou skusenostou, mozno si tym niekomu pomohla🙂
Odpovedať
oni proste maju voje meno a tak nejak aj svoj cennik. ale fajn aspon aj ostatne budeme vediet, ako to u nich funguje
Odpovedať
@hirosina no vsak prave, ono to mozno zase niekomu pomoze takato skusenost tu.
Odpovedať
no tak na tvojom mieste ja ani neviem, co by som robila, ak by sa mi stala takato vec, vsak to je uplne na nervy. to by som ani necakala, ze mozu robit taketo drahoty 😄
Odpovedať
Profilova fotka
nooo a pritom je to firma s velkym menom ked sa to tak vezme, tak clovek s niecim takymto ani nejak nepocita
Odpovedať
Profilova fotka
@romanitka tak ono vacsinou nemyslis na to, co sa moze prihodit, ked si nieco taketo zaobstaravas 😄 ale ked to uz musis riesit, to uz je ina kava 😄
Odpovedať
ja som s nimi napriklad este iadny problem takyto teda nemala a co to sme tam u nich uz aj riesili
Odpovedať
My od nich máme aj zásnubný prsteň, aj obrúčky. Nosený mám zatiaľ len zásnubný. Tiež mi bol kúsok veľký, tak som si ho nechala zmenšiť v miestnom zlatníctve práve kvôli dĺžke čakania na opravu. Takto som mala prsteň už na ďalší deň hotový. Obrúčky sme si najprv objednali aby sme obaja zistili, či sa nám dobre nosia, či netreba iné veľkosti a pod. a tak som ich odniesla dodatočne zadarmo dogravírovať. Niesla som ich na predajňu, nech aspoň na poštovnom ušetrím. Bolo mi sľúbené, že do 10 dní budú prstene späť a oznámia mi to telefonicky. Tak som čakala najprv 10 kalendárnych, potom 10 pracovných dní a stále nič.... Prešli už skoro 3 týždne, medzitým som zdvíhala každé neznáme číslo, ktoré mi volalo, keďže som dúfala, že to bude z predajne..a nič. Tak som tam zavolala a povedali mi, že po menej ako týždni boli už obrúčky späť, a že tam majú poznámku, že mi volali, no nedvíhala som telefón. Pritom mi nikto od nich nevolal... Nakoniec som bola aj rada, že som zásnubný prsteň dala zmenšiť inde a nie k nim. Zásnubný prsteň sa mi nosí zatiaľ dobre, snáď budú aj obrúčky...
Odpovedať
@majuska015 Ajaj, to je smola, keď človek natrafí na takýchto ľudí. Mali by s tým niečo robiť, už toľko zlých recenzií som na nich čítala, kašlú na to.
Odpovedať
@jajuska889 Ja neviem, podla mna to je normalne, ze nie kazdy zakaznik je uplne ok so vsetkym. Zakazdym sa taky najde a najdu sa zase aj ti spokojni.
Odpovedať
Ja mam od nich zatial len snubny, mam ho uz skoro 3 roky, nikdy ho dole nedavam, fakt nikdy a nastastie je v uplnom poriadku, podla mna stat sa moze aj od inej firmy akurat ten pristup sa mi nezda moc v poriadku 😐
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez od nich co to mam a musim povedat, ze v poriadku je kazdy jeden kusok, ale nemozem povedat, ze sa nieco taketo proste stat nemoze
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?