Súťaž: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2014 na mojasvadba.sk

20. dec 201483

Milé nevesty,

prihlasovanie do súťaže skončilo, hlasovať za najkrajšiu fotografiu môžete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.827471717315445.1073741833.106991829363441&type=1

Ďakujeme za všetky prihlásené fotografie. Cítiť z nich šťastie a lásku, a to je to najkrajšie, čo ste mohli vyhrať 🙂

Koniec hlasovania bude v piatok 19.12. o 12:00. Krátko po tomto čase zverejníme aj výsledky a najkrajšiu svadobnú fotografiu roka 2014 na mojasvadba.sk.

Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny:
1. cena: pobyt v hoteli The Grand Vígľaš (www.grandviglas.com) (v cene je zahrnutý pobyt pre 2 osoby na 2 noci, raňajky, wellness, internet, parkovanie)
2. cena: kávovar Tchibo Caffissimo Picco
3. cena: kozmetický balíček Oriflame s kozmetikou zo série Milk & Honey

Pravidlá:
- každý môže vložiť iba jednu fotografiu
- prihlasovanie fotografií do súťaže bude prebiehať priamo v tejto diskusii od 9.12.2014 do 14.12.2014
- hlasovanie bude prebiehať na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/mojasvadba.sk) od 15.12.2014 do 19.12.2014 o 12:00
- víťazná bude tá fotografia, ktorá na našej facebookovej stránke dostane najviac like-ov
- výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty, zároveň ich používateľské mená zverejníme v tejto diskusii
- zaradením fotografie do súťaže súhlasíte so zverejnením svojej fotografie na našej facebookovej stránke

4nets team

• Tak pridávam moju jednu z najobľúbenejších fotiek 🙂 🙂

• jedna z našich srdcoviek 🙂

• Naša obľúbená.. 🙂

• Sponzor fóra
  • Pridávam jednu z našej krásnej Májovej svadby 🙂

• <3 krasna spomienka ako náš drobec stal pri nas v náš najdoležitejsi den 🙂

• Peťka & Martin

• Jednoznacne usmevna 😃

• Vyber nasho 2-rocneho synceka🙂chranena laska....

• Fotka čo nás dokonale vystihuje 🙂

• Naša obľúbená, pretože vystihuje naše pocity a lásku jedného k druhému. 🙂

• Deniska a Honzík......🙂

• Pre niekoho pršalo, nám však padalo šťastie. 🙂

• 🙂

• Mám rada túto fotku, lebo odštartovala najkrajšiu zábavu s rodinou a priatelmi 🙂

• Sponzor fóra
  • Tuto mam asi najradsej aj ked tam nenui nasa modelka krasna ale co uz spinkala 🙂

• my ešte stále nemáme všetky fotky a asi do konca tohto roku ani mať nebudeme, ale z tých, čo zatiaľ máme je toto moja najobľúbenejšia 🙂

• Naša crazy fotografia na náš krásny svadobný deň, na ktorý nikdy nezabudneme 🙂 🙂 🙂

• Už si môj 😃 🙂 milujem túto foto, pretože sme zažili veľa srandy a dodnes na našu svadbu spomínam🙂

• vybrala som túto:

• Nasa najoblubenejsia 😃

• Toto je naša najobľúbenejšia

• moja naj....

• ♥ Stanka & Riško ♥

• <3 D&G <3

• Lucia a Marek

• naša naj 🙂

• Nasa favoritka 🙂

• Mame vela krasnych no tato vyjadruje celu naladu a nase city 😉

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém