SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

30. jan 2019293
  • svadba bola v Júli 🙂

• Ďakujeme všetkým nevestám, ktoré sa do súťaže zapojili a ukázali nám aspoň kúsok zo svojho svadobného šťastia. Je úžasné vidieť toľko radosti a lásky na jednom mieste! 🙂

Ďakujem aj za trpezlivosť pri čakaní na výsledky. Vyhodnotenie súťaže mi trošku dalo zabrať, pretože nie všetky nevesty hrali fair-play, a tým porušili niektoré podmienky súťaže: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-sutaze-najkrajsia-svadobna-fotka-2018/
    Hlasy z viacnásobných registrácií sme pri finálnom vyhodnotení nepočítali, čo nám trochu zamiešalo poradie výhercov. Jednu súťažiacu sme museli dokonca diskvalifikovať. Po odrátaní hlasov z viacnásobných registrácií sa výhercami stali tieto nevesty:

1. miesto: @ankahaj
    - získava 1. cenu AKU ručný vysávač CARSHA
    2. miesto: @petkaes
    - získava 2. cenu Pákový stroj na espresso DELONGHI
    3. miesto: @pear28
    - získava 3. cenu: Ročné predplatné časopisu Môj dom

Rozhodli sme sa udeliť ešte jednu cenu, ktorú sme vybrali my admini.
    Je ňou polročné predplatné časopisu Tvorivé bývanie a udeľujeme ju neveste @simitko

Prosím výherkyne, aby mi do internej pošty poslali svoje kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo), aby sme mohli výhru doručiť.

Výherkyniam súťaže gratulujeme k symbolickej výhre. Pre nás ste výherkyne aj tak všetky, pretože ste vyhrali to najkrajšie, čo ste si vôbec mohli priať. Lásku a šťastie! 🙂

Prajem krásny deň,
    Barbora, Mojasvadba

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém