SÚŤAŽ: Vyhraj darčeky pre svadobných hostí (balíček kávy s gravírovaným zrnom) od CAFEPOINT

Profilova fotka
Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkych, alebo si sami chcete dopriať niečo výnimočné, máme pre vás super tip. Zapojte sa do súťaže o balíčky kávy s gravírovanými zrniečkami! Zrnko Radosti od CAFEPOINT prináša koncept balenia kávy na úplne novú úroveň. Každé balenie obsahuje nie len kvalitnú kávu, ale aj jedinečné gravírované zrno, ktoré dodáva osobný šmrnc každej šálke. Toto malé zrnko kávy je umne vygravírované a prispôsobené rôznym príležitostiam, či už ide o meniny, špeciálne príležitosti, svadbu alebo len tak, pre radosť. Prvým a najdôležitejším prvkom je kvalita kávy, ktorú CAFEPOINT ponúka. Vyberajú len tie najlepšie zrná, ktoré pochádzajú z rôznych regiónov a majú vynikajúcu chuťovú profil. Ich odborníci na praženie kávy dbajú na to, aby každá šálka bola plná bohatých aróm a jedinečného charakteru. Viac sa dozviete TU: https://www.zrnkoradosti.cafepoint.sk/ Do súťaže sa zapojíte úplne jednoducho! Odpovedzte nám na otázku: "Akú kávu máte najradšej?" Prezraďte nám, aký je váš rituál s týmto lahodným nápojom? Pijete kávu viackrát za deň? Doprajete si kvalitné zrná alebo ste skôr fanúšikmi klasickej "nesky"? PODMIENKY SÚŤAŽE: 1. Do súťažného fóra s názvom „SÚŤAŽ: Vyhraj darčeky pre svadobných hostí (balíček kávy s gravírovaným zrnom) od CAFEPOINT“ napíšte odpoveď na otázku: "Akú kávu máte najradšej?" 2. Vaše odpovede môžete zverejňovať od 25.9. do 1.10.2023 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz + Je zakázané vytvárať si duplicitné účty za účelom zapojenia sa do súťaže. Duplicitné účty budú automaticky zo súťaže vyradené. 4. Zo súťažiacich vyžrebujeme náhodne jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnej diskusii zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle priamo partner súťaže CAFEPOINT. 7. Organizátorom súťaže je Mojasvadba.sk v spolupráci s CAFEPOINT. 8. Maximálny počet výherných balíčkov kávy pre svadobných hostí je 140 ks.
Profilova fotka
@michaelarecht zrovna od Cafepoint je to Brasil Santos a Guatemala

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Dobrý deň prajem, Brasil Santos.

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht ja osobne mám najradšej kávu s mliekom najlepšie strojovú, ale nepoviem nie ani klasickej “neske“ . Najradšej mám klasickú arabicu alebo zmes arabicy a robusty. :)

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht najradšej mám Brasil Santos 🤗🍀❤️☕
Najradsej mam tu kavu, ktoru stihnem vypit pri detoch skor ako ona stihne vychladnut 😄☕️☝️... a rozhodne kvalitnu zrnkovu od mojho kamosa kavovaru👍 v priemere 2-3 krat za den (inak by som prisla o nervy 😝...)😉Vyhra by bola vyuzita na svadbu buduci rok ☕️🍀
brasíl santos
Brasil Santos ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Profilova fotka
Keď som doma tak si doprajem ,,iba" klasickú nesku, s ktorou začína môj deň. V práci si ale doprajem kvalitnú kávu z kávovaru, obľúbenú značku ale nemám. Najčastejšie si doprajem lungo s mliekom, občas cappuccino alebo late macchiato. Najlepšia káva, nech je už akákoľvek, je ale tá, ktorú si vychutnávam v spoločností skvelých ľudí :-)
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
u nás doma sa pije iba Costa rica ;) kupujeme ju v zrnách keďže si melieme sami
Ja mám najradšej klasickú zalievanú, bez cukru, s trochou mlieka.
Osobne mám rada presso s mliekom 😋
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht najradsej mam kavu z cerstvo pomletych zrn s cerstvo napenenym mliekom z kvalitnej kavy, ci uz je to arabica alebo robusta. A kedze moj brat nastavajuci zenich je tiez pozitkovy kavickar bol by to pre nich super darcek pre hosti 👌😉🤩
dobrý deň, suverénnym víťazom, v kávach nad kávami, je pre mňa Brasil Santos ❤️☕

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Instantnú kávu neznášam, bolí ma po nej žalúdok. A ani mi nechutí. Kupujem zrnkovú a najviac mi chutí kolumbijská, no rada skúšam aj nové. 😍denne vypijem 3 šálky o objeme 150 ml.Príjemný deň prajem!

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Najčastejšie nescafé crema alebo velvetku. Zvyčajne jednu ráno, len popri dcérke je nemožné si ju vychutnať ešte teplú, tak druhá káva príde na rad, keď už dcérka sladko spinká. 😁
Zvyčajne pijem "nesku" ale obľubujem kvalitnú zrnkovu kavu, ktorú si najviac vychutnávam so svojimi priateľkami a môžme pri nej klebetiť ☺️🍀môja najbližšia výzva je si zaobstarať kávovar, ale čaká nás svadba, tak snáď potom už príde preň ho ten správny čas.
Kávu mám rada Popradskú zrnkovú, ktorú zomelie kávovar a a pripraví úžasné espresso 🙂

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Mne najviac vyhovuje arabika znacku nemam vyhradenu .Hlavne zrnkovu cerstvo namlete espresso.
Pijem kávu každý deň, v obľube mám najmä Bio caffe organic crema od Bellarom :) Ráno musí byť poriadne espressko a po obede si doprajem cappuccino :)
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht čistú arabicu vždy čerstvo namletu v moka. 🙂
Kazde rano zacinam den dvojitym pressom s mlieckom. A ked je moznost doprajem si kavu aj pocas dna. Oblubujem kavu od Lavazzy a od vas brasil santos. 🥰
Profilova fotka
Moja obľúbená káva je espresso z čerstvo pomletých zŕn. Najlepšie chutí doma s trochou mlieka. ❤️☕ Preferujem kávu s vyšším podielom obsahu kávy arabica. Obľúbenými značkami sú štandardne - Lavazza, Illy, Kimbo. No nevyhýbam sa ani experimentovaniu a netradičným variaciám prípravy kávy. 🍀

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Pijeme kávu Július Meinl čerstvo namletú. Výhra by bol krásny darček na svadbu na budúci rok 🍀🍀🍀
@michaelarecht Pijeme kávu Július Meinl čerstvo namletú. Výhra by bol krásny darček

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Či už hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkyc…
@michaelarecht Dosť cestujeme takže najlepšie si kávu vychutnám v prírode čerstvo pomletú 😊 Vašu značku kávy nepoznám no veľmi rada by som ju vyskúšala.
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým zapojeným, súťaž bola oficiálne ukončená. Výhercu budeme žrebovať v priebehu dnešného dňa a budeme ho/ju kontaktovať v správe.🥳
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od barbi_ken:

@michaelarecht zrovna od Cafepoint je to Brasil S…
@barbi_ken Ďakujeme všetkým zapojeným a gratulujeme Barborke k výhre v našej súťaži!😍 Dnes sa nám aj podarilo skontaktovať, takže súťaž v tomto momente považujeme za ukončenú. Ak ste nevyhrali, nezúfajte, určite vám čoskoro prinesieme novú súťaž o super ceny!🥰
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?