Svadba s dietatom

Ahojte nevestz a buduce nevesty, ja by som sa chcela spytat, ktore z vas sa vydavali a mali na svadbe aj svoje deti. Ide o to, ze svadbu sme kvoly kovidu prekladali a medzitym sa nam narodila dcerka, ktora ma teraz 4 mesiace, a nevieme ci svadbu mame planovat na buduci rok, ked bude mat rok aj 4 mesiace alebo az o 2 roky. Ake mate skusenosti? Ako ste to zvladli? Ci to bolo narocne alebo da sa to zvladnut. Dakujem za odpovede.
Odpovedať
Napisem ti v nedelu maly ma 15 mesiacov. Ale bude mat mlade dievca ktore ho bude mat na starosti a cez omsu, tanec ho radsej pojde pokocikovat. A mame miestnost kde pojde spinkat v kociku so sluchatkami proti hluku. Tak uvidime napisem
Odpovedať
Dobry den. Ja som mala svadbu dcerka mala 14mes. Jasne ze sa to da zvladnut. Bude tam vela hosti, ludi ktorych pozna a stale s nou niekto bude. Ja som mala aj pani mimo rodiny kt. S nou po cely cas bola aj spat s nou isla domov. To bola velka pomoc. Ale ak nebudete mat nevadi.. Ved bude buvat tam. Je malicka to by som vobec neodkladala. Este nie je tolko prace s nou ako ked je uz vacsia. A hlavne nechodiiiii😆urcite chodte do toho teraz. Situacia sa moze zasa zmenit. Jediny problem mozno je kojenie.. Ale tiez sa to da sklbit. Dovidenia
Odpovedať
Aha pisete nab. Rok. Tak to bude cca ako nasa.. Skuste niekoho kto s nou bude... Lebo vy nebudete mat cas sa jej venovat. Ani rodicia... V sale bude stale s niekym. Hlavne ten kostol, pytackY a pod. Ja som moju aj odstavila od kojenia... Pred svadbou.ale to je individualne. A teda moja dcerka bola a aj je. Velmi narocne dieta a aj naviazana bola na mna.. Takze pani si ju ziskala.. V sale poznala vsetkych a ja s nou bola iba pri fotke... Inak som nevedela kde je😆
Odpovedať
@mimi86128 jasne napis, ako to nakoniec maly zvladol. Dakujem. 🙂
Odpovedať
Zvladnut sa to da, len si treba najst nejaku tu pomoc aupairku, ktora sa vam o dietatko postara, to je podla mna cele
Odpovedať
asi tak nejak bez pomoci sa to nebude dat. a pre mna ako je otazne, ci je aj dobre, aby bolo take malicke dieta na svadobnej hostine. bude tam hluk a vy sa mu aj tak nebudete mat cas kedy venovat
Odpovedať
sisiatko88 Ahoj prosím ťa koľko pred svadbou si ju odstavila ? Ako to zvládla ?
Odpovedať
Ja som odstavila 2 mesiace pred svadbou. Dopadlo to fajn zvladol. Isiel aj spinkat o 8. Ale po pravde by som uz druhy krat nesla... Pockala by som po skusenosti. Bolo mi luto ze nebol s nami.
Odpovedať
podla mna je to jedno, ono v kazdej situacii sa proste da prisposobt tak, aby bolo dobre ako aj vam, tak aj malinkej. takze v pohode by som si vybrala datum, ktory vam bude vyhovovat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja mam 4 rocneho a 2 rocneho a v oktobri bude svadba len v uzkom kruhu rodiny. Bude obrad a pak svadobna vecera plus torta. Sama som zvedava ako to zvladnu chlapci ale hlavne aj kvoli nim a aj kvoli tomu ze to bude len v uzkom kruhu budeme na vecierku chlapcov uz doma 😄 este aby zo mna nebola nevesta na uteku za detmi 😄
Odpovedať
no tak to hadam nie. ved hadam si osobka, ktora ich bude strazit s nimi dobre poradi
Odpovedať
som si ista, ze najdes nejaku ochotnu osobku, ktora si s nimi poradi a ktora na nich rada dozrie 🙂 jednoznacne deti netreba vynechavat z takychto udalosti, mali by byt ich sucastou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
chce to len trocha logistiky a da sa pohode spravit svadba aj s takymto malym dietatom
Odpovedať
@aljusa332 hej hej jasné, dá sa to ak máš samozrejme niekoho, kto sa ti vie aspoň na nejaký ten čas o dieťatko postarať
Odpovedať
@aljusa332 Jasné, že áno 🙂 Všetko sa dá, keď sa chce. A detičky sú na svadbe práveže také príjemné spestrenie 🙂 Bez detí je nuda.
Odpovedať
@jajuska889 hej hej ono sa to da, no treba byt podla mna pripraveny aj na to, ak dietatu nebude robit ten hluk a mnozstvo ludi nejak dobre, kedze nie kazde dieta znasa taketo prostredie dobre
Odpovedať
Profilova fotka
neprekladala by som, vsetko sa da nejak vyriesit, aby bolo dobre
Odpovedať
neplanovala by som to takto ak bude mat tolko a tolko. ak je nejaky datum, ktory sa vam paci, tak si ho vyberte a potom sa toto okolo dietatka vyriesi. zas nie je to nic neriesitelne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?