VYHRAJ 3x Voucher v hodnote 300 € na nákup svadobných šiat na mieru v salóne VEDANA!

Profilova fotka
EDIT: Súťaž pre predĺžili o jeden týždeň, súťažíme teda až do 9.12! :) Milé nevesty, v spolupráci so svadobným salónom VEDANA hľadáme najkrajší pár 2019! Pošlite nám pod tento súťažný príspevok fotografiu so svojím snúbencom a napíšte nám váš najkrajší spoločný zážitok! Bolo to prvé rande? Prvé Vianoce? Alebo nikdy nezabudnete na moment, keď vás muž vášho života požiadal o ruku? Podeľte sa s nami! Tri súťažiace, ktoré získajú počas trvania súťaže (od 26. 11. do 9. 12. 2018) k svojej fotografii najväčší počet likes, získajú Voucher v hodnote 300 € na nákup šiat na mieru podľa vlastného výberu v svadobnom salóne Vedana!!! Pozor! Záverečné sčítanie like-ov bude súčtom like-ov, ktoré vás súťažný príspevok získa na webe Mojasvadba.sk, na oficiálnej Facebook stránke a Instagrame salónu Vedana. Zapojením sa do súťaže dávate súhlas salónu Vedana na zdieľanie vašej súťažnej fotografie a textu na svojich sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Každý súťažný príspevok bude označený dvoma hashtagmi #vedana #mojasvadba. Priebežný počet like-ov k svojmu príspevku môžete sledovať tu: https://www.facebook.com/vedanasvadob... https://www.instagram.com/vedana_svad... Vedana.... Každá nevesta si zaslúži niečo výnimočné. Kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su...
My sme sa s priateľom dlho obchádzali. Poznáme sa veľa rokov a nikdy by nám na um neprišlo, že budeme spolu a už vôbec nie, že sa raz vezmeme. To že sa nám cesty spojili inak než ako priateľom, bude pre nás ten najväčší zážitok. Prekoná ho už len očakávaná svadba :) Prikladám našu úplne prvú spoločnú foto spred cca 16tich rokov a jednu z našich prvých už počas nášho vzťahu :)
Profilova fotka
... ja a môj budúci manžel. Poznali sme sa už od prvého dňa na výške, iskra medzi nami prebehla myslím, že okamžite, ale obom sa nám snáď počas celej školy cesty rozchádzali. Po jej skončení sa nám však skrížili neuveriteľným spôsobom. Janík hľadal prácu v okolí odkiaľ pochádzam, tak som mu s tým trosku pomohla, a aj keď som bola vtedy zadaná našli sme si ja, on a môj bývalý priateľ spoločné dočasné bývanie (ved sme boli všetcia spolužiaci). Medzi nami, aj keď sme sa snažili všetko schovávať za kamarátstvo to iskrilo, lietalo a zametalo všetkými smermi. A aj keď toto možno nie je ten "najkrajší" zážitok, určite je NAJSILNEJŠÍ... ... jeden večer sme boli doma len my dvaja, pozerali sme malého princa, a po skončení filmu sme sa obaja na seba pozreli a pochopili sme, že buď musím odísť ja, alebo on. Naše pocity nás však premohli, obaja sme si zrazu nevedeli predstaviť život jeden bez druhého, večer plný plaču a emócií ma donútil počúvať svoje srdce. Aj keď to nebolo ľahké, cítili sme obaja, že to, čo za sebou zanecháme chyba byť nemôže, odvtedy sme nerozlučná dvojica a milujeme sa ako kone! A život s nim? Všetko (aj to dobré, aj to horšie ) je nádherné a spontánne, presne také bolo aj jeho požiadanie o ruku, najprv ma opil,😂 nachystal kúpeľ a poklakol🙂 Sme si jeden druhému tou najväčšou oporou, sme najlepší priatelia, a aj tá najnudnejšia párty je v jeho náručí ta najlepšia! Príbehy a fotky sa vyberajú ťažko, pretože každá je pre nás dôležitá a niečím výnimočná. (pridávam aspon našu poslednú, ktorú mam v telefóne a jednu z nezabudnuteľnej dovolenky) Prajem krásny deň a každej neveste krásny spoločný život so svojím nastávajúcim! 🙂
Každá sekunda je niečím čarovná! Každý trip, každé spoločné varenie, každá hádka.. Vždy mi dá zo seba, čo najviac a ja za to veľmi ďakujem 🖤🤟
Jeden z najkrajších momentov v našom vzťahu bol deň, kedy ma požiadal o ruku. Myslela som si, že to bude obyčajná dovolenka, no ako som neskôr zistila, bol to dobre premyslený plán. V krásny slnečný deň sme sa vybrali, na pre mňa obyčajné rande. Celý deň som si na ňom nevšimla ani náznak nervozity. Po úžasnom jedle a romantickej prechádzke pri rieke sme sa vybrali domov. Ako sme naštartovali auto, po chvíle jazdy, odstavil auto na kraj cesty a zaviazal mi oči, že ma pre mňa prekvapenie, miesto ktoré preňho veľa znamená. Ako sme pokračovali v ceste, bola som veľmi nervózna, možno aj preto lebo mi trebalo ísť na toaletu. Keď sme vystúpili z auta, chytil ma za ruku a viedol ma po veľmi tichej ceste. Zrazu som cítila pod nohami schody. Zastavili sme sa a ako som cítila, že sa ku mne otočil a chytil ma za ruky, rozplakala som sa, hneď som vedela čo sa deje. Keď so si rozviazala šatku, videla som ho kľačať v srdci vytvorenom so sviečok a s prstienkom v ruke. Hneď som kričala ÁNOO. To miesto bolo čarovné, pri západe slnka, pri brehu rieky. Znova som sa zamilovala. O to to bolo vzácnejšie, lebo tam boli naši najbližší priatelia....
Nuž ako začat 🙂 Toto nieje ani príbeh ani zážitok je to proste život 🙂 Ja osobne tu nechcem vypisovat ako prebiehala žiadosť o ruku, alebo naše nejaké rande nieže by som sa o to nechcela podeliť len mi to príde také “naše “ 🙂 Ale áno poznáme sa dlho ak by som to mala pomenovat tak len že z priateľstva vznikla veľká láska. Ja by som len týmto mojím “odkazom” chcela povedať a uporozniť na to že láska je najkrajší cit ktorý možme cítit, vidieť,vnímať a hlavne podelit sa o ňu. Nikdy ju neberme ako samozrejmosť,nezabúdajme svojich partnerov pred odchodom do práce pobozkať, len tak si cez deň zavolať aby sme sa navzájom počuli a pred spaním si povedať -lubím ťa. A či sa treba o vzťah sa naozaj treba starať ? Treba. Aspoň trošku 🙂 A hlavne nikdy nezabudnúť že bozk, objatie, úsmev, pohladenie a LÁSKA tak toto všetko máme v živote ZADARMO. Ďakujem že cítim,vidím, vnímam a milujem ❤️
Som Danka a toto je môj budúci manžel Tomáško. Možno by ste čakali že naše zoznámenie prebehlo ako z romantického filmu avšak, realita bola taká, že sme sa spoznali cez sociálnu sieť, asi ako množstvo ďalších párov. Momentov ktoré pre mňa boli krásne bolo neskutočne veľa ale asi ako každá budúca nevesta môžem povedať, že tá najkrajšia chvíľa, najväčšie prekvapenie pre mňa bolo, keď ma Tomino požiadal o ruku. Stalo sa to ešte v roku 2016, týždeň pred Vianocami a ja som do poslednej chvíle ani len netušila že sa niečo také stane a bolo to takto: Bol piatok a my sme v ten deň odchádzali na predĺžený víkend do Prahy kde sme cestovali aby sme sa nadýchali tej úžasnej vianočnej atmosféry ktorú Praha ponúka. Celý deň som bola taká nesvoja, bolela ma hlava lebo večer predtým sme boli na koncerte a dokopy som spala asi 4,5 hodiny, nič sa mi nechcelo, tešila som sa, kedy už prídeme na hotel a ja si konečne oddýchnem. Stalo sa. Prišli sme sa ubytovať, na recepcii nám dali kartičku, vysvetlili kde čo je a popriali príjemný pobyt. Bola som očarená už len z hotela v ktorom sme boli ubytovaný pretože sa mi veľmi páčil. Po dlhom hľadaní sme našli svoju izbu a otvorili dvere. Vstúpila som ako prvá a takmer mi padla sánka. Izba bola krásna, priestranná a naľavo od dverí o váze na mňa čakala kytica červených ruží a posteľ bola zdobená lupeňmi ruží a labuťami z uterákov. Vo vani zase srdiečko zo soli do kúpeľa. Myslela som si že aké krásne privítanie od hotela. V tom mi však Tomino hovorí že má pre mňa ešte jedno prekvapenie (už vtedy som začala niečo tušiť) a tak mi dal šatku okolo očí. Keď mi povedal aby som ju dala dolu už predo mnou kľačal s otázkou či si ho vezmem. Odpoveď bola samozrejme ÁNO :-) a tak, teraz chystáme našu vysnívanú svadbu a neskutočne sa na ňu tešíme :-)
Profilova fotka
Pre nás je najkrajším zážitkom je každý jeden deň, ktorý spolu prežívame, či už na horár, s priateľmi, doma s rodinami. Nikdy nezabudnem na to, ako za mnou cestoval skoro cez pol Slovenska, aby bol chvíľku so mnou, aby mi dal uháčkovať moju obľúbenú rozprávkovú postavičku. Na chvíľu ako sme spolu pretancovali 10 týždňov na tanečnom kurze i keď vonku bolo už horúco a boleli nás oboch nohy. Nezabudnuteľný okamih každej ženy a aj môj bol keď ma môj milujúci partner požiadal o ruku. Myslím, že pred sebou máme ešte veľa nezabudnuteľných dní, ktoré nás ešte čakajú: svadba, sťahovanie do nového bytíku ale aj naša rodinka, ktorú si postupne budeme budovať.
S priateľom sme spolu už 11 rokov, o ruku ma požiadal presne na 11.výročie chodenia. (mimochodom 11ka je také moje šťastné číslo). Zážitkov máme už veľmi veľa a veľa ich ešte len bude 😀 obaja máme radi prírodu, šport a cestovanie. Cez leto radi spoznávame kultúru zahraničných miest-každé leto ideme na iné miesto aby sme čo najviac videli a zažili 🙂 zimné lyžovačky obaja milujeme. Každá prežitá minúta spolu má svoje čaro.
Naším najkrajším spoločným zážitkom v našom živote boli určite naše zásnuby. Bolo to veľké prekvapenie, boli krásne, nečakané, veľmi kreatívne, silné, emotívne a proste NAŠE. ;)
🔝 zážitok bol pre mňa, keď sa vtedy môj priateľ vrátil z letnej brigády z Anglicka, ja som sa deň pred jeho príchodom dohodla s jeho sestrou,že k ním prídem ráno o 6 (on pricestoval o 3 ráno) a ho zobudím ... úplna topka bolo ho vidieť po 3 mesiacoch a keď otvoril oči, pozrel na mňa a že :,,Janka , ty sa mi už snívaš.” Ja som sa ale nesnívala, bolo som pri ňom a dlhšie ako na týždeň som ho už nepustila 😂😂😂 (sekera žena som 😂)
Profilova fotka
Najkrajší moment nášho vzťahu bol, keď som priateľovi oznámila, že naše snaženie sa o bábo bolo úspešné... nič netušiacemu som povedala aby si vybral spomädzi rúk za mojim chrbtom. Mala som v nich kindervajíčka s farebnými ponožkami. Vybral si "tú od srdca" a bola v nej modrá ponožtička. Aj sa trafil a dnes máme krásneho ročného chlapca...našu laskoňu... <3 ... 1.fotka z večera tisícov želaní keď sme si priali bábo 2.fotka z dňa keď ma prijímali do pôrodnice
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým za zapojenie sa do súťaže, máme tu výsledky! Najviac lajkov v súčte z našej stránky a z Facebooku a Instagramu salónu VEDANA mali tieto súťažiace: 1. @264jana 2. @simifu 3. @ivuska_6 Gratulujeme, stali ste sa výherkyňami kupónu na nákup svadobných šiat v hodnote 300€! :) Napíšte mi, prosím, do internej pošty Vašu mailovú adresu, na ktorú môžeme zaslať výhru. Ďakujem :) Všetkým súťažiacim, ktorí sa do súťaže zapojili, ďakujeme, že sa podelili o svoje nádherné príbehy a všetkým držíme palce v prípravách na jeden z najúžasnejších dní v živote :) Prajem krásne dni! Jana, 4nets team
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?