Žienky, kedy sa "hádžu" lupienky pred či po obrade?

Profilova fotka
Poradíte mi, kedy detičky z košíčkov hádžu lupienky v kostole pri príchode pred oltár alebo po obrade ked sa vychádza z kostola?????
Odpovedať
Podľa mňa aj aj, keď máš ako družičky alebo ako ich nazvat prost male deti, chodia s košičkom a hádžu lupienky na zem po ktorých príde nevesta (ako to vidíme v amerických filmoch), ale potom aj keď mladomanželia vyjdú z kostola tak sa na nich môžu hádzať tiež , je to len na tebe ako to budeš chcieť, skús sa porozoravat s farárom či to bude mať vôbec kto popratat a keď sa to bude hádzať vonku aby to vietor nerozfukal, my budeme mať lupienky až v sále kvôli tomu
Odpovedať
Mne hadzali pred obradom isli sme naraz deti s luprnami za nimi obrucky krizik a my
Odpovedať
mozte spravit tak, ze aj pred obradom aj po obrade. pred obradom lupene kvetov, po obrate ryzu napriklad :D :D fantazii sa medze nekladu :-D :-D len potom pozor na tu ryzu, velmi rada sa drzi vo vlasoch :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
ak ich budú hádzať detičky tak by som volila pred nevestou keby kráčali a hádzali a potom aj naspäť cestou z kostola, keď už budete svoji. nepokazíš nimi nič a poviem, teda napíšem to tak, že ich toho nie je nikdy dosť. nemusíš sa báť, že to bude prehnané ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hannaha040 tak teraz si ma pobavila :D :D reálne si tú ryžu neviem predstaviť, v amerických filmoch je to fajn, ale naozaj to skúsiť by nebol moc dobrý nápad. všade by ju nevesta potom mala a podľa mňa aj náročné na upratovanie potom. to je veľa zametania :D :D radšej tie lupienky, to je ľahšia cesta :D :D
Odpovedať
@zfdb mne taktiez hadzali pred obradom. Ale kazda nevesticka to ma inak. Daj si to tak, ako to ty chces. Je to tvoja svadba a o tomto si rozhodujes sama :-) :-)
Odpovedať
mne sa paci, ked sa hadze aj pri prichode pred oltar a aj po obrade pri ceste von z kostola. :-) :-) je to uz len na tebe ako sa to tebe paci, za mna je to uplne jedno kedy budu hadzat lupienky, hlavne aby si ty bola spokojna :-) :-) :-)
Odpovedať
@darienha Ja hadzanie lupienkov nebudem mat aj ked sa deticky u nas doma na to tesili :-) Miesto toho budeme pustat holubice, na znak lasky, a nieje po tom ani tolko bordelu ako po lupienkoch ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?