Hotel a kaderníčka v Poprade, čo najbližšie k sebe. Čo by ste doporučili?

Ahojte vsetky- nastavajuce nevesticky ale aj uz vydate panicky:-). Mam jednu otazocku- prosim poradte. S nastavajucim sme pozvani na svadbu do Popradu- a buduci manzelia su taki "zlati", ze sa musime o ubytko postarat sami, lebo inak by som musela spat v aute:-) a teraz riesim dilemu- ubytovat sa tak, aby som mohla zbehnut v sobotu ku kadernicke a kedze byvam v Bratislave, tak je to uzasne jednoduche dumat nad tym. Viete mi niektora z vas poradit nejaky hotel alebo penzion v Poprade a k tomu aj kadernicku blizko pri sebe. Moze byt aj v centre alebo tak nejak. Lebo ako sa poznam, ja sa stratim vsade. Za odpoved vopred dakujem. Majte sa pekne.
Odpovedať
Poprad nie je velky, slubujem, ze nezabludite :-D Najblizsie k centru je hotel Satel( dvojka izba s ranajkami vychadzala tusim cca 2200,--), alebo priamo na pesej zone ubytovanie v penzione Crazy - v rovnakom dome je aj restika a robia sa tam klubove koncerty, tak neviem, ci sa vyspite.. Ucesy robia potom na obchodnom dome Prior, ten je priamo na námesti v centre, resp. sikovna kadernicka je v centre na namesti v Pasazi. Poznam mily penzion U Jakuba - ten je peso od centra 15 min. 2 postelova izba s ranajkami vychadza cca 850,-- - od kruhoveho objazdu smerom na Svit. Budem rozmyslat, ked ma napadne doplnim ;-)
Odpovedať
Ak sa mi to este dobre vybavuje, tak v Sateli je aj kadernicka. Ak by si sa ubytovavala tam, tak sa pri rezervaci spytaj, ci ju tam este stale maju. A tusim je tam aj kozmeticka, ale to som si nie moc ista. :-)
Odpovedať
Ahojte nenah a zuzana258, dakujem velmi pekne za radu- kuknem na internete a budem sa u nich informovat. Este mam otazku. Nasla som si Penzion Harmony na Velickom nam. a kadernictvo Salon S na nam. Sv. Egidia. Viete mi poradit ci je to od seba daleko? Ak to je tak do 15 min. peso tak je to v pohode. Len ja nemam vobec prehlad. A so Salonom S nema niektora z vas skusenosti? Lebo na internete maju celkom pekne fotky. Este raz diky za radu a tesim sa na dalsie odpovede. papa
Odpovedať
Ja sice nie som priamo Popradcanka, ale moja 1/2 je rodeny Popradcan, takze podla jeho slov: je to pomerne dost daleko od seba :-S Skusenosti so Salonom S nemam, tiez som videla ich fotky a celkom sami pacili. Zatial som bola iba u kadernicky pri hlavnej stanici a tiez v jednom salone na Stefanikovej a bola som celkom spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze za 15 minut to pesi nestihnes...takych minimalne 20, ale dalsie kadernictvo je na sidlisku Zapad, okolo ktoreho sa z Velkej (Velickeho nam.) prechadza.. robi tam strasne sikovny kadernik
Odpovedať
miracle: kadernik Marcel?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, presne....
Odpovedať
kadernik Marcel je vraj velmi dobry. Vela zien, je s nim spokojny. Salon S by som zvazila, na namesti uz nie su vyse roka. Teraz sa prestahovali niekam ku stanici. Z Velkej na Namestie Sv. Egidia je to pokojnou chodzou aj 3O min.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?