Kde má sedieť dcérka novomanželov?

7. sep 202050

Možem sa opýtať žienky, kde by mala sedieť naša 3ročná dcérka? S nami za stolom novomanželov s rodičmi? Alebo pri krstnej mame, alias druhej mame? Nikde neviem nájsť relevantnú odpoveď. ďakujem..

 • My máme dve dcérky a obidve budú sedieť pri nás, aspoň čo sa ceremónií týka, lebo inak určite budú lietať kade tade.

 • No to by aj mňa zaujímalo ze kde by malo sedieť dieťa teda jeden hlavný stôl kde bude nevesta, ženích, rodiča co sú 4 ľudia plus dieťa kde ho pri tom stole posadiť medzi nevestu a ženícha? Ale zas neviem si predstaviť keď budu ženích s nevestou jest polievku napr z jedného taniera no ako by ste to riešili kde pri hlavnom stole posadiť dieťa nevesty a ženícha? Ide o malé dieťa tak okolo 3 rokov čiže pri inom stole nebude.

 • Moja 1,5 ročná bude vedľa mňa z jednej strany a môj manžel z druhej. Medzi nás ju nedávame. Aspoň bude bližšie k jednej babke a dedkovi, keby ju náhodou trebalo trošku zabaviť, kým sa najeme.

 • Sponzor fóra
 • Môj malý bude sedieť so starkou/mojou budúcou svokrou. Za hlavným stolom budeme len my dvaja, bez rodičov... ak budete za hlavným stolom aj s rodičmi, posadila by som ju asi vedľa seba alebo vedľa muža ku jedným rodičom... určite nie medzi vás. Záleží kto by sa o drobca staral 🙂

 • nie je podla mna dane kde by mala sediet. posad si ju kam chces, resp pri osobu, o ktorej vies, ze sa o nu za stolom proste postara, aby ste s nou vy dvaja nemuseli mat starosti

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ Peter
  Bratislava
  Svadobný DJ, ozvučenie, osvetlenie. Vypracovanie svadobného scenára a realizácia. Moderovanie svadobných vstupov a hier. Hudba, ktorá zabaví všetkych.
  Viac hudby, viac zábavy na ktorú tak skoro nezabudnete! Komunikácia v anglickom jazyku. NOVINKA: Party vlak Jedinečný zážitok !

  DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...