Kde má sedieť dcérka novomanželov?

Profilova fotka
Možem sa opýtať žienky, kde by mala sedieť naša 3ročná dcérka? S nami za stolom novomanželov s rodičmi? Alebo pri krstnej mame, alias druhej mame? Nikde neviem nájsť relevantnú odpoveď. ďakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
My máme dve dcérky a obidve budú sedieť pri nás, aspoň čo sa ceremónií týka, lebo inak určite budú lietať kade tade.
Odpovedať
No to by aj mňa zaujímalo ze kde by malo sedieť dieťa teda jeden hlavný stôl kde bude nevesta, ženích, rodiča co sú 4 ľudia plus dieťa kde ho pri tom stole posadiť medzi nevestu a ženícha? Ale zas neviem si predstaviť keď budu ženích s nevestou jest polievku napr z jedného taniera no ako by ste to riešili kde pri hlavnom stole posadiť dieťa nevesty a ženícha? Ide o malé dieťa tak okolo 3 rokov čiže pri inom stole nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Moja 1,5 ročná bude vedľa mňa z jednej strany a môj manžel z druhej. Medzi nás ju nedávame. Aspoň bude bližšie k jednej babke a dedkovi, keby ju náhodou trebalo trošku zabaviť, kým sa najeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Môj malý bude sedieť so starkou/mojou budúcou svokrou. Za hlavným stolom budeme len my dvaja, bez rodičov... ak budete za hlavným stolom aj s rodičmi, posadila by som ju asi vedľa seba alebo vedľa muža ku jedným rodičom... určite nie medzi vás. Záleží kto by sa o drobca staral 🙂
Odpovedať
nie je podla mna dane kde by mala sediet. posad si ju kam chces, resp pri osobu, o ktorej vies, ze sa o nu za stolom proste postara, aby ste s nou vy dvaja nemuseli mat starosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?