Koľko alkoholu a nealka na svadbu pre 150 ľudí?

11. júl 2016120

Ahojte nevestičky, chcem Vás poprosiť kto mal alebo ešte len bude mať svadbu a mal alebo bude mať okolo 150 hostí, ako ste to riešili s alkom a nealkom? Koľko ste prosím Vás kupovali bieleho vína, červeného, koľko minerálky, kofoly, ochutenej vody ... lebo nemám ani predstavu, aké množstvo by malo stačiť 🙂 ... ďakujem

• @lilien16  kludne by som ti to mohla napisat, mam to zapisane v zosite, kde som si pisala vsetko ohladom svadby. Ale je tu aj jedna dobra skupina http://www.mojasvadba.sk/group/6673/ ohladom tohto, tak si kukni, mozno ti to pomoze tiez 🙂

• @lilien16  my sme davali tak ze pol litra vinka na hlavu a tak isto aj mineralky. Je jasne ze nie vsetci pili vino takze nam dost este aj zvysilo

• u nás sa vypilo
    vína - 0,75 l na dosp. osobu (počítané dohromady biele, ružové, červené),
    tvrdého 0,15 l na dosp. osobu (viac sa pilo víno než tvrdé),
    piva sa vypilo jedno veľké pivo na dospelú osobu (0,5l)
    nealka (voda, coca cola, fanta, sprite, džúsy) 2,2 l na osobu (vrátane detí)

• Sponzor fóra
  • @margotka987  ale mali ste aj viacej, nie?

• áno, pôvodne sme počítali 1 l vína, 0,5 l tvrdého na dosp. osobu, pivo sme brali len ten 30 l sud, to bolo doplnkové, nad tým sme nešpekulovali a nealka sme počítali 2,5 l na každú osobu.

• @migina  ak to máš všetko rozpísané, budem ti vďačná ak mi posunieš info 🙂

• Zalezi aj na tom,v ktorom mesiaci mas svadbu a vela robia aj obycajne dzbany s dochutenou vodou ci capovane pivo-hlavne v lete

• @truwka  no svadbu máme o mesiac 16.7.

• My sme mali nachystany alkohol pre 90 ludi:
    50 flias tvrdeho
    22 flias cerveneho vina
    22 flias bieleho vina
    45 flias na vysluzku
    25 piv nelako
    24 radler
    5 dzusov
    12 coca cola
    6 sprite
    36 - mineralka perliva a neperliva
    Z tohto vsetkeho nam viac ako polovica ostala.
    Samozrejme zavisi kto co pije, ci bude teplo, ... atd (poradila by som pozistovat )
    Napriek tomu ze svadba bola na vychode z 50 flias tvrdeho 30 ostalo 🙂

• @sitael  Tak to Vám naozaj fakt veľa ostalo. Však na východe sa snáď najviac pije, čo im nebralo? 😃

• 🙂 asi sme ich precenili ze su to chlastosi 🙂

• @lilien16  prepac este som nemala cas ale v najblizsej dobe sa posnazim ti to napisat. Len chodim sem len nachvilku lebo nemam moc casu ale ja si ho najdem, teda aspon dufam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!
    Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov