Ovocne misy

Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či niekto pripravuje alebo mal na vlastnej svadbe nejake ovocne misy? Akú ste s tým mali skúsenosť, mali ste to tak pekne vydekorovan, nakrajané? Ja by som chcela nejakú ovocnú misu ale rozmýšlam že najlepšie to bude nenakrájať ale len nejaké bobulnaté ovocie použiť aby sa to nejak necvrklo. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
vies co my sme mali ale to akoze len kvoli dekoracii mam pocit lebo velmi malo sa nam z toho zjedlo 🙂 skor isli take misy so slanym 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kajusienka my tam budeme mať misu zo slanym syrom( korbaciky a tak) no neviem lebo ja tiez nechcem aby sa to tam pokazilo alebo neja nezjedlo. dakujem za info 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali len misu s hroznom a všetko sa pojedlo 🙂
Odpovedať
Čo si všímam na svadbách, tak ak sú ovocné misy, je sa hlavne hrozno a melón 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bazza hej hej tak to ma kazdy rad a celko dobre take osviezenie padne, ked pojes jedno cez druhe. Ja mam tiez taketo ovocne misy velmi rada
Odpovedať
Akoze viem ze sa to zvykne davat ale ci sa toho niekto realne aj dotkne 🙂 Tazko povedat, ono sa to skor zvykne ako taky dekor 🙂 Ze ovocie 🙂
Odpovedať
U nás za zjedlo úplne všetko ovocie (nakrájané kúsky aj hrozno atď.). Na ďalšej svadbe čo sme boli mali ovocný "šalát", kt. sa naberal naberačkou a tiež sa pojedol. Možno to bolo tým, že obe svadby boli keď už bolo teplo a ovocie bolo akoby osviežením pomedzi koláče.
Odpovedať
vies co co mala kamoska svadbu tak oni mali jednu misu a normalne nadekorovane pekne ovocie, aj nakrajane 🙂 lebo tak to ludia aj dokazali zjest 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babenky za info 🙂 ja si myslím že ten ovocný šalát by sme mohli vyskúšať, alebo len to samostatne hrozno ☺️ Ja sa totiž bojím od toho že keď sa to nakraja tak sa to nejak po čase zgrcne a tuto potom nebude take chutne na papanie
Odpovedať
@saska_0206 toho sa neboj, dolezite je misu poriadne schladit a prosti zmene farby ovocia celkom ucinne pomaha citronova stava
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanellka wauuu tak toto som netušila, ďakujem za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ...budeme to mať v rámci Candy baru ...kúpila som si vysoký pohár v štýle martiny a tam chcem dať hrozno a na nejaký podnos melón (ak ešte budú dobré v septembri)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ono je to uz asi taky zvyk ze ovocne misy 🙂 i ked neviem ci sa aj realne tolko ovocia na svadbe zje, ked uz tak presne vramci candy baru nejaku pekne nadekorovanu misku a hotovo 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?