Rozpočet na čepčenie

Profilova fotka
Ahojte. 🙂 prosim vas kolko Vás orientačne vyšlo čepčenie? Dnes som zajednavala jednu ludovú skupinu a ostala som v miernom šoku za 10minutovú odobierku + hranie pred kostolom pri gratulacii a za čepčenie mi naučtovali 500€ ..nieje to veľa? Myslela som si že do tych 300€ sa zmestime
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je ozaj vela. Do 300€ je cena za odcepcenie bez programu je az az. Ked som ja chodievala na cepcenia v ramci folklorneho kolektivu (4-6 osob podla potreby), pytali sme okolo 250€ aj s polhodinovym programom. Vyssie naklady uz boli spojene s cestovnym, ale zase chodievali sme cepcit aj +150km
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka A nebude to preto, že chceš aby ti hrali aj pred kostolom pri obrade a aj potom v noci odčepčenie, čo znamená, že tam teda musia byť celý večer? Ja platím 400 euro hudobnému triu len za hranie 30 min pred obradom, cez obrad a cez gratulácie, čiže dokopy asi hodina.
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 Prave keby boli cely večer bolo by to v poriadku ale u nas doma budu 10min.. pred kostolom budu len cez gratulacie a potom pridu až na čepčenie čo je 30minut 🙂 čiže realne maximalne hodinka
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka no treba aj zohľadniť koľko km dochádzajú (4x), zarátať čas na prípravu, rozloženie sa, počet ľudí v skupine... je to veľa, ale tiež som sa stretla s takými cenami.
Odpovedať
skus sa popytat este v inych suboroch.. ja som sa bavila s dvomi a cenu ponukli diametralne odlisnu za 15 min cepcenie: 120 eur vs 260 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme viacčlennú folklórnu skupinu na čepčenie, hodinové vystúpenie a pýtajú 170 eur
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat tri ženy , a 160€ platiiime 🙂 pridu o pol noci.
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka no a reálne môžu medzi tým obehnúť aj ďalšie svadby? Lebo ak majú byť u vás pred kostolom pri obrade, či si nezapočítali aj nejaký ten čas čo zabijú medzi obradom a čepčením. Normálne asi tieto súbory obehajú aj viac svadieb za noc. Ale nehovorím, nie je to málo a určite sa dá nájsť aj lacnejší variant.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@01janka píšeš ,že reálne budú hrať hodinu ,ale pripravila si im program na celý deň 😄 keďže v ten deň si už nič plánovať nemusia. A určite je tam viac členov tak 500€ ani nebude veľa .
Odpovedať
no to si myslim ze uz je fakt dost, ci ste sa aj spravne pochopili lebo inak maximalne fakt 400 eur.
Odpovedať
Tak niektoré súbory si teda vedia zapýtať a to už si si ich teda zajednala? Veď ak ti to prišlo veľa tak si keď tak mohla ešte skúsiť nájsť nejaký iný súbor.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mne príde cena v poriadku vzhľadom na to, že okrem samotného čepčenia robia pre teba ďalšie 2 služby a to odobierku a hudobný sprievod pri gratulácii - medzitým sa musia presúvať a ak nie sú miestni, tak zrejme aj ubytovať. Každopádne najlepšie je dať si zhotoviť cenovú ponuku na tú istú skladbu služieb od iného súboru a porovnať.
Odpovedať
mna by zaujimalo ze to odcepcenie je na mne vlastne ci ho chcem na svadbe alebo nie ci? lebo ako mala som kamosku davno pradavno ktora sa vydavala a toto nemala, je to ok?
Odpovedať
@liana10 ano to je plne na tebe, ci tento obrad chces mat na svadbe alebo nie. ono to nie je nejaka povinnost, takze pohodka aj ak nieco take proste neplanujete
Odpovedať
Profilova fotka
@jajuska889 kedže som tuto temu riešila takmer pred rokom a mali sme ich 🙂 nakoniec nam oni sami ponukli cenu 400€ že to prehodnotili a že tych 500€ bola orientačna cena 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka nooo tak to nakoniec celkom aj potešilo
Odpovedať
Profilova fotka
no tak super nakoniec 🙂 i ked si myslim ze v dnesnej dobe ked idu ceny za vsetko hore ale do tych 500eur by to mohlo byt 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?