Sladký bar_navrh

Ahojte, mám foto návrhu do Candy baru...čo na to poviete? Zmenili by ste niečo? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj, samotné veci sú veľmi pekne, ale zmenila by som trosku usporiadanie. Poprehadzovala by som hranaté tvary s okrúhlymi, lebo teraz máš veľa štvorcov/obdĺžnikov pri sebe, nelahodí to úplne oku a možno by som aj čosi ubrala, aby to celé viac vyznelo. Možno by dom pripojila ešte nejaký vozíček, na ktorý by sa dali taniere a príbory.
Odpovedať
A mate take "ciste" tie dezertiky? Neviem si predstavit, ze by to doplnali na tie zapatlane zrkadla 😉
Odpovedať
@kitycat máme všetky poharikove
Odpovedať
@lubka084 nooo tak to bude potom v pohode. ako mne sa tie zkradlove tacky moc pacia
Odpovedať
neviem si pomoct ale mne to pride az mos studene a chladne. zvolilaby som viac zelenj dekoracie a mne by sa teda skor pacili drevene podtacky ako taketo zrkadlove ale tak to je zas o vkuse
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanellka možno to tak len pôsobí bez zákuskov, ale iné to bude, keď to bude plné, bude tam aj viacej farieb a myslím, že tým sa to tak zjemní a úplne inak to ukáže, mne sa na candy baroch veľmi zrkadlá páčia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?