Svadba na Zahori - poznate?

Ahojte, chcela by som vas poprosit o pomoc. Budeme mat svadbu v Borinke a kedze tam nezijeme, nepoznam tam moznosti. Ak by ste mi vedeli poradit v tychto veciach (idealne zahorie, pripadne okolie), bola by som velmi vdacna 🙂 - kapela - subor na cepcenie - kvetinarka/vyzdoba - kolace Dakujem velmi pekne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilllka Ahoj, budete mať v Baste Pajstun? Kapelu neviem, ale kvetinárka na kyticu a kvety vo výzdobe odporúčam pani Renatku zo Stupavy - Kvetinárstvo Kytička. Výzdobu v Bašte Pajštun robia aj oni, ale ak si chceš sama zháňať nám robila Kasolina One and Only. Koláče, tortu a výslužky sme mali od pani Silvie - torticky.sk, ona sídli v Dúbravke takže doviesť do Borinky pre ňu nie je žiaden problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilllka ešte aj v Stupave je veľmi dobrá cukráreň - Inga cookies, od nej som pôvodne všetko sladké plánovala, ale nakoniec sa plány zmenili. Ale tortu čo som mala od nich na narodky super mňam.
Odpovedať
@amelie22 Ahoj, ano v Baste 🙂 Tu pani kvetinarku mam uz zapisanu, len tam budem musiet ist asi osobne popytat sa co a ako a kolaciky sme medzicasom zacali riesit v BA, tam sa nam podarila najst lepsia cena ako u p. Silvie. A tortu by som chcela od Wera Cakes 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilllka Ja som do pani Silvie išla pre výbornú kvalitu. Ale tak super, všetko už máš vyriešené 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?