Svadba v máji 2021

Ahojte nevesty, tie čo plánujete svadbu na máj ako ste na tom. My plánujeme pre istotu menšiu svadbu, ale aj to ešte opatrne. Čo už všetko máte?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme mať svadbu na konci mája a mám už svadobné šaty aj popolnočné, sálu, kostol, kapelu, fotografa, starejšieho, čepčenie, pozvánky. Máme zajednaný termín u tortárky a na candybar, máme zajednanú aranžérku na výzdobu a pomaly už riešime aj ostatné veci. Zatiaľ chystáme všetko ako by to malo byť normálne a v priebehu najbližších dvoch mesiacov sa prispôsobíme.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 24.4.,takže takmer máj. My počítame s menším počtom t. j. rodičia a súrodenci. A ak bude môcť byť viac hostí, tak budeme už len príjemné potešení 🙂
Odpovedať
No ja dúfam, že aspoň tých 30 hostí povolia a nejaké posedenie po obrade 🤷‍♀️
Odpovedať
@marcellla1 Ahoj, my sme to uz napriklad vzdali a svadbu presuvame na neurcito. BOhuzial situacia je aka je a nikto nevie dokedy to bude trvat 😞 ale radsej pockame a urobime si svadbu snov tak sme si ju predstavovali.
Odpovedať
@17kris tak to poriešila aj moja kamarátka. Nechceli sa zmieriť s tým, že by museli mať svadbu, akú si proste nepredstavujú, tak to zatiaľ nechali tak. Hlavne, že sú štastní
Odpovedať
@3vittka Beriem to tak lebo aj obycajny sobas v kostole alebo na urade nieco stoji. Ci saty, make-up, alebo uces. Radsej si pockam, viac nasetrim a urobim si savdbu podla predstav. 🙂
Odpovedať
ano je to pravda, tato doba to je fakt nieco hrozne, co vsetko nam vzala a hlavne aj tu slobodu, kto chce mat vysnivanu svadbu, asi mu fakt neostane nic ineho ako si pockat na lepsie casy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte. Chcem sa opýtať alebo viete mi niekto povedať aké sú opatrenia na svadobné hostiny že koľko je povolených na hostinu, my máme svadbu 29.5.2021 a chcem vedieť koľko je povolených alebo ako urobiť hostinu lebo máme všetko vybavené
Odpovedať
@modroocko1111 hostiny su stále zakázané
Odpovedať
Profilova fotka
@modroocko1111 Tu nájdete aktualizované pravidlá hromadných podujatí: https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/rozces... Na hromadné podujatie si môžete požiadať o výnimku ak budete otestovaní, ale konzumovať nápoje a pokrmy je zakázané (takže bez hostiny). Alebo s hostinou ale bez jedla 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?