08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
zelnikova: no zoznamovanie bolo ok, uz sme spolu dost dlho na to, aby kde-co vedeli z jednej aj druhej strany....jeho otec uz nasich aj poznal, lebo nam nieco vybavoval, takze skor islo o zoznamenie jeho mamy s mojimi rodicmi....ale dalo sa, vsetko bolo ok - aspon na prvy pohlad.
linudss: tak my sme ich zoznamili ako prekvapenie a rovno sme na nich vybalili, ze sa budeme brat, tak mali trosku sok, ale zvladli to :-) ako tak pozeram kolko toho mate vsetku uz vybavene, tak normalne ma chyta panika, aby som stihala... Ozaj, baby, vedeli ste, ze DNES mame presne 150 dni do svadby?!
Profilova fotka
stormie: no ano, tiez som mala naplanovane nech by dosli v piatok aby sa dobre vyspali a odchod v nedelu, ale ti co pridu nikto nechce dojt iba na tak kratko.... skoro vsetci sa nahlasili na 2 -3 dni navyse lebo sa chcu popozerat pookoli kde to vlastne zijem a byvam.... comu ja sa nebranim vymyslim im vylety a nech si chodia.... plus sa mi podarilo vybavit na hotely 20% zlavu.... skus aj ty nieco podobne obycajne ked to fixnes das presne udaje a vsetko co k tomu patri daju ti zlavy, mne aspon vsetky hotely zlavy ponukli a vybrala som si co mi bolo najprijatelnejsie.... cize najnizsia tarifa pre hosti :-D plus ja mam civilny sobas v piatok takze o to plus niektori chcu vidiet aj ten..... hoci je to ceremonia na 30 minut a koniec ....ziadne nejake super obcerstvenicko alebo nieco podobne .... len poharik pred uradom a kazdy si ide svoju cestou....
baby tak ma napadlo - kedy budete posielat pozvanky?? a budete ich posielat alebo davat osobne??mi sa totiz chystame domov asi maj- jun a pozvanky by sme chceli davat osobne (oznamenia vzdialenym pribuznym, znamym atd... poslem postou, to neriesim) -chcem mat istotu ze tu pozvanku dostanu (z uk mam vecne problem s postou na sr) a hned mat aj spatnu vazbu ci dojdu alebo nie aby som mohla zabezpecit dostatok jedla, pitia...prip. ubytko ale ten maj-jun nie je zase neskoro??
Profilova fotka
stormie : ja tym co pridu zo slovenska z mojho mesta budem davat osobne do ruk .... co su z dalej poslem , ale aj v ramci slovenska sa bojim ze nedojde ...ono to vacsinou zmizne na slovensku.....a ja idem posielat take akoby krabicky ...takze oto vacsieho "boja" mam .... ze to hostia nedostanu.... ale je aj web kde si mozes vytvorit nieco ako pozvanie na svadbu a hostia sa tam mozu vidiet a najst .....do kelu uplne som na to zabudla :-D ja som si ho uz zacala vyrabat :-D vola sa to www.ewedding.com ....das tam vsetky udaje mozes aj napisat zoznam darov ake chces a oni si vyberu...ale uz si nepamatam ako sa ostatni dozvedia ze ten dar je uz obsadeny.... nejako dodetajlov som sa s tou strankou nehrala...:)
chilli: a kedy im tie krabicky budes davat??? ja sa totiz bojim ze ten maj-jun bude neskoro,predsa len svadba v strede leta, ludia dovolenkuju...s tou strankou to je dobre ked chces dary, co mi nechceme a aj tak im musis nejako oznamit ze ta stranka existuje ...
Profilova fotka
tak ja budem posielat az v maji, my ked sme sa zasnubili vsetkym sme datum dali vediet....uz aj susedia ho ovladaju naspamat..... :) cize ti ktori si mali rezervovat volno kvoli nam uz si ho rezervovali....okrem vynimiek a nastastie svajciari nechoida na dovolenky v auguste ale marec, april na co v lete chodit za este vacsou horucavou :-D no ten web ,mozes poslat mailom zaroven ked budes posielat oznamenia, a tak si byt ista ze ak nedoslo oznamko postou, vies ze sa hostia nasli na webe... ja ked to dokoncim urcite to spravim s tym ze im napisem do emailu , ze web je preistotu ak by oznamko nedoslo....
ahojte, my tiez spekulujeme, ze kedy treba posielat pozvanky, ale vacsina rodiny a znamych uz datum vie, tak som myslela, ze taky jun asi bude stacit. Navyse, este ich nemame ani hotove :-( Momentalne sa nam robi svadobna web stranka, tak link na nu chcem vsetkym poslat, ked bude hotova este pred pozvankami, bude tam aj datums vadby a instrukcie, takze pozvanka bude potom vyslovene uz len formalna zalezitost.
Ahojte, ja sa chystam domov teraz v aprili a planujem dat tlacit pozvanky, a ich bud poslat alebo dat osobne. Teda Slovenskym hostom. Priatel riesi pozvanky v spain pre jeho hosti a v UK nastastie staci len niekolko pozvanok, kedze tu sa oznamenia nedavaju iba pozvanky.
mi to nedalo aj tak momentalne nemam do coho "pichnut" tak som sa zacala zaoberat oznamkami, bude to samovyroba a uz mam vybrate ciste karticky (aj s obalkami) ktore si sama dozdobim, vyrezavatko v tvare srdiecka, ozdobne noznicky, nalepovacie krystaliky (zevraj svarowski :-D ) a nalepovacie srdiecka, cele to zatial vychadza na £40 za 50ks co si myslim ze nie je take zle ale som zvedava co z toho vznikne, idem to aj hned vsetko objednat a s kreativnou kamaratkou z toho hadam vznikne nieco vhodne a pouzitelne :-D :-D :-D
Profilova fotka
stormie - ja mam tiez teraz pocit, ze uz mam vsetko a pritom ani zdaleka nie :D a tiez mam momentalne na praci vyrobit oznamka, my chceme jednoduche, ziadne gycove a tuctove :)
Caute baby, som tu nova, tiez mam termin 8.8. mam rezervovanu len salu, a to je vlastne vsetko. Ked tu citam vase prispevky je mi z toho normalne do placu. Ani by ma nenapadlo, ze to treba organizovat ovela skor. Myslite si, ze to stihnem.Prosim povedzte, ze ano.Vcera som cely den stravila, len zhananim fotografa a zatial cakam na odpovede...:(
Článok sa načítava...
Vitaj zuska88, neboj nic, urcite vsetko stihnes! Este stale mas 4 mesiace a poznam vela ludi co zbuchali svadbu za ovela kratsi cas! A sala je vlastne jedna z najdolezitejsich rezervacii 8-) . To mi tu plasime lebo sme v zahranici a je to trosku na dlhsie lakte ako keby sme boli na slovensku.
Profilova fotka
ahoj zuska88, ako vravi luciita, 4 plne mesiace to je viac ako 120 dni, tak ked sa ti podari postupne k veciam pristupovat, vsetko zvladnes!! Zalezi aj od toho v akom style chystas svadbu, na com si das zalezat, najdolezitejsie je miesto miesto obradu (lebo bez toho svoji nebudete) a potom miesto na hostinu aby sa vas den riadne oslavil,... a o ostatne veci sa moze postarat niekto komu to zveris do ruk (tj. teraz myslim agenturu) alebo aj ked sa pustis do priprav sama, da sa vsetko zvladnut s oporou tvojho draheho ci niekoho ochotneho z rodinky :-) drzim palce :-N ako sa dari s fotografom, hm?
ahoj zuska88 ak ta to potesi tak moja nastavjuca svagrina zoorganizovla svadbu za 2 tyzdne - komplet so vsetkym :-D a ako pise luciita povacsine (teda vsetky nie?) sme v zahranici takze to trva dlhsie a niektore veci riesime v riadnom predstihu ale tvoje 4 mesiace su uplne v pohode ak si doma takze hlavne nepanikar a odporucam pouzit svadobny planovac (tu na stranke), pomoze ti hlavne v tom aby si na nic nezabudla (tie casove intervaly si nevsimaj napr.naco si mas 1-2 tyzdne pred svadbou balit veci na svadobnu noc??)
ahoj zuska: tiez sa pripajam k babam, v pohode to stihas a navyse tu najdes na strankach kopec inspiracie a tipov ako na to, teda aspon aj mne osobne to dost pomohlo, takze neboj, 8.8. budes mat vsetko pripravene a riadne si svoj svadobny den uzijes, tak ako my tu vsetky :-)
Babule, vy ste take zlate!Dakujem za povzbudenie!Z 11 fotografov mi zatial odpisali nejaky dvaja, ze maju volne terminy.Ostatni su uz bohuzial busy. Zajtra sa dufam budem mat cas rozhodnut, ktoreho si vyberiem.Cchela by som toho stihnut v aprili co najviac, pretoze aj pracujem aj chodim externe ny vysku, takze ma caka skuskove(maj, jun)Zatial sa majte pekne...
Profilova fotka
Aojte tiez mam svadbu 08.08.09 v Bratislave neviete mi poradit dobru agentura na vyzdobu svadobnej miestnosti a vsetkoho okolo toho dik .
Profilova fotka
ahoj lu211 vitaj medzi nami, dalsia svadba v Bratislave jeej :-) Kde mate hostinu? S agenturou ti moja neviem poradit, kedze som mimo Slovenska, no skus sa tu popozerat na fore ohladom agentur, alebo v kontaktoch na firmy. Inak prave ma napadlo, ze jednu poznam v Zahorskej Bystrici.. Ako idu dalsie pripravy, hm?
Profilova fotka
Ahoj barborao dakujem za privitanie... :-) Svadobnu hostinu mame v hoteli Carlton a svadbu v primacialnom palaci. Na agentura sa pitam preto lebo aj ja som v zahranici a bolo by to lahsie lebo ja doletim na svadbu dva dni predtym ... :-) Pripravy idu dobre az na to ze nadialku to trva dlhsie..:)
Profilova fotka
Jasne, ako mozes vidiet v predchadajucich prispevkoch je nas tu viac co planujeme zo zahranicia 8-) Kde zijes ty? Ma napadlo k tym agenturam, ja mam vybratu uz svoju, no z hladiska toho ze uz riesia vyzobu mne den pred a taktiez rano, tak ti ich nebudem odporucat :-| , to snad chapes.. Skus sa radsej popytat na forach o Bratislave alebo o Agenturach :-) am budu baby z viacerych terminov a stane sa ze budu vediet odporucit, teda myslim :-)
Profilova fotka
Zijem v anglicku kusok od londyna. Chcem sa spitat saty mas zo slovenska? :-)
Profilova fotka
Nie, saty mam z Londyna, zo salonu Pronovias na New Bond street blizko pri Oxford street :-) A skadial mas saty ty, hm? Ktorym smerom od Londyna si ty? Ja smerom na Juh, tj presnejsie v Brightone. ako postupujete s pripravami babule? Mate uz saticky vybrate tiez, hm?
Profilova fotka
A ako ich beres na Slovensko ja stym mam totiz problem.. :-( Ja zijem Kusok od Stansted aiport male mestecko Bishops stortford........
Profilova fotka
Tak to mas super ze si pri Stansted. Este som to podrobne neanalyzovala, ale myslim ze nebude problem vziat ich na palubu lietadla v specialnej krabici... neboj nebudeme ani prve ani posledne :-N Planujem zavolat do Aer lingus s ktorymi letim a informovat sa u nich...
Profilova fotka
No Ja som sa uz informovala a kedze letim z Ryanair tak to nieje mozne skusam niake ine spolocnosti ak budes nieco vediet daj na net ;-)
baby a co takto ich poslat cez dopravnu spolocnost??? ak chcete poslem info do ip aby som nerobila reklamu
Profilova fotka
Ja mam tento datum:-) V Bardejove bude obrad a oslava na Slnecnom majeri pri Zborove:-)
Profilova fotka
ahoj sara333 vitaj medzi nami :-)
dobre ranko prajem...vidim,ze tu rozoberate prenasanie siat na sk,no aj mna to veru caka a tiez budem letiet z Aerlingus a ja ich budem mat ako prirucnu batozinu,mam maly kufrik ktory si mozem zobrat k sebe na palubu a rozmer z aerlingus na kufor na palubu je 56cms x 45cms x 25cms or 22in x 18in x 10in. tak sa saty snad do toho zmestia.. ;-) lu211: a na ryan air si tiez mozez zobrat saty v kufriku k sebe do lietadla a rozmer mas 55cm x 40cm x 20,takze mali by sa ti tam nejako zmestit... :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?