17.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
ahojte babenky, co všetko uz mate prichystane na tento den?
Profilova fotka
suuus: fuuuuuuuuuu, ty si ryyyychla ;-)
suuus: tak ty si super rychla :-)
Profilova fotka
suuus a odkial si, ked to mate vsetko tak rychlo vybavene? :-)
Profilova fotka
Ja som z Nitry. Tak ani to nejako neponahla, ale tak sme si povedali, ze ak vyjde april tak bude super, som sa najprv na saly pytala, tak ze volna je ta a ta v ten den, potom som napisala na urad, nech nam podrzia termin a potom vsetko ostatne....Sestra mala svadbu pred 2 rokmi a vlastne s tym co sme boli spokojni, preberame kontakty a o to je to lahsie :)))
Profilova fotka
Ahojte, no tak my uz mame navrh oznamka - este to ale treba dotiahnut. A vyrabam si krabicky biele pre hosti na stol - budu sluzit ako darcek, ozdoba stola a zrejme aj ako menovka... Neviem, ci som spominala - farbu som si vybrala avokadovozelenu s troskou ruzovej (len maslicky na tych krabickach, sem-tam ruzovy lupienok a ruzove kvietky vo vazach) ;-)
Profilova fotka
Hej a este si podla jedneho obrazku z mojasvadba robim podlozku na obrucky a druhu na krizik (lebo mam dve male druzicky, tak aby sa nebili ;-) ). Povodne bola ta podlozka zo zivych lsitov a bielych kvetov uvita, ale ja som si nakupila umele a snazim sa aspon priblizit originalu, lebo napad bol super! A co este, hmmmm - idem na svadobny veltrh 06.02. do PP, tak hadam najdem nieco pekne do vlasov :-)
no a potom daj nejake foto nech sa inspirujeme :-)
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak som netusila, ze tolko svadieb bude 17. apríla ;-) My zijeme v Uk a boli sme druhý januárový týždeň na Sk, tak tam sme zajednali restauraciu, matriku, ja saty, kozmeticku, kadernicku, kyticu,fotografa a kameramana v jednom plus sme stihli oznamenia a aj zhruba poroznasat. My budeme mat okolo 25 osob, pretoze pre mna to uz bude po druhy krat a tyzden po svadbe mame objednanu chatu pre snubencovu polovicu, ktora by normalne isla na svadbu, keby to bolo pre oboch po prvé 8-)
Profilova fotka
ahojte, tak kupila som ozdobu na tej vystave... :) Mala som tam nastrety stol "podla mojich predstav", mam ho v albume :) Chce to este doladit, ale zaklad je o.k. :)
Profilova fotka
ahojte, vcera sme boli na urade, takze aj to by sme uz mali vybavene... torty sme boli objednat... pekne odsypa... :-) blizi sa nam to... :-)
Profilova fotka
joooj, ani nehovor :-| No mne tortu objednala mamka, ostatne neriesim, kto donesie, donesie :-D Ja prave riesim male flasticky alkoholu na redovy a nalepky na ne... Vcera som volala subor na zacepcenie, tak to mam uz potvrdene, ze pridu. Akosi sa ale neviem dostat k tym vankusikom na obrucky :-( Cez vikend sa chystam robit tie krabicky, dokoncit oznamko, v style oznamka spravit navrh na etiketky na tie flasticky.... No prkotiny ma cakaju. A chcela by som konecne odfotit, co uz mam :)))
Profilova fotka
Ahojte, vidim, ze tu chodite malo... Aj ja :-p Akurat odlepujem nalepky z malych flasticiek vodky, co som dnes kupila na redovy :-) Uz len vyrobit vlastne estiketky... Ale este sme nedotiahli oznamko a kedze chceme vsetko v 1 style, tak si este pockam :) No a chystam sa dnes asi na pohare - kupene v IKEA, dozdobim si sama (tak uvidime, co z toho bude, lebo tie podlozky, ci vankusiky sa mi nepacia, idem robit nanovo... :-( ). Pekny vecer
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte.. my sme uz oznamka aj rozdali... este sa musim donutit k etiketam... len este neviem ako by to presne malo vyzerat... :-( pohare sme sa dohodli ze nechceme, takze o starost menej a miesto vankusika planujeme mat kvietky, nieco ako mam v albume.. tak dufam, ze sa to podari... :-) stale si hovorim, ze ved casu dost... :-)
Profilova fotka
Juuu, tak my ich hádam vytlačíme na budúci týždeň... Ja chcem estikety v tom style ako oznamko... Ani ja som nechcela pohare, hlavne kvoli cene - zbytocnost vyhodit 33 EUR a viac za pohare, tak mi kamoska kupila v IKEA za 4 EURA a zdobim si ich sama - ked dokoncim, hodim do albumu :)))
ahojte babenky..je tu niektora z nitry ktora ma tento termin?? :-)
Profilova fotka
tak a ostava nam mesiac... ja som si konecne kupila svadobne topanky, drahemu koselu po polnoci, spodne pradlo.. uz sa idem pustit do menoviek, etikiet, aj ked neviem ako zoskrabem tie povodne z flias.. vobec to nejde... ]-(
Profilova fotka
ahojte babenky, tak sa nam to uz krati. Ja uz mam asi vsetko, uz len ist domov z uk na ten mesiac, neviem sa dockat :-)
Profilova fotka
caffte, kde ste vsetky?? :-) predpokladam, ze vsetky ste teraz zaneprazdnene pripravami a poslednymi detailami :-D
Profilova fotka
ahoj midsumergirl... no dufam, ze uz vsetko hotove... :-) uz len cakanie na den D... ;-) uz si z UK doma...?
uz len 10 dni a pride nas velky den D :-) troska na odreagovanie ako ste prezili velkonocne sviatky ?
Profilova fotka
v kruhu najblizsich... :-) bol u nas brat so zenou a 9 mesacnym synom, takze rozptylenie.. na svadbu som ani nepomyslela.. az kym sa ma dnes kolegyna nespytala, co chcem ako svadobny dar... :-D ale konecne som sa objednala na nechty a vybavila si v robote dovolenku... ;-)
aj ja som prezila sviatky v kruhu najblizsich boli sme totiz volat na svadbu takze toho roku som obisla na sucho :-) zajtra si uz konecne idem dohodnut presny cas na manikuru :-)
ahojte nevesty.ja mam tiez svadbu 17.teho.Poculi ste o tom ze na sobotu je vyhlaseny štatny smutok?
ano, je vyhlaseny na 17.4.2010. tu je to: http://spravy.pravda.sk/slovensko-si-...
Hmmm,lebo neviem ci to je v pohode mat vtedy svadbu,snad ano :-|
Profilova fotka
no menit to uz hadam nebudeme....
Profilova fotka
ahojte, aj ja mam svadbu 17.4.2010, zatial som sa tu nejako nezapajala do diskusii, ale teraz uz ani neviem co mam robit, hadam mame vsetko.... a tiez hadam nebudeme rusit svadbu kvoli statnemu smutku, je mi luto co sa stalo, ale polrocne pripravy a byt iba tichucko niekde, tak to nie.
Profilova fotka
ja dnes este idem pozhanat papier do vysluzkovych krabic a hadam tiez vsetko...
Profilova fotka
no ahojte nevesty, dlho som tu nebola....no ako sa cítite???lebo ja už zacínam chytat nejaký stres, dufam ze na vsetko podstatne som nezabudla, už to nechavam len na toho hore, ako to vsetko dopadne :-) tak sa drzte a tesím sa už na vase svadobné fotky..:-)
ahojte ani ja som sa nejak nezapájala do diskusií a mám svadbu o týždeň neskôr 24. Chcela som Vám zaželať nech Vám to vyjde na jednotku od počasia až po všetky maličkosti.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?