17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
1
16
17
Profilova fotka
hehe my ideme stavat pri senci - kralova pri senci. ja uz tiez rozmyslam ze zacneme stavat bez stavebneho..sak kto bude cakat 2 mesiace?? to potom do konca roka nic nepostavime. aka tam je najvacsia pokuta? som pocula ze 5000sk.. je to pravda?
Profilova fotka
caute babky..tak my v nedelu uz odlietame na Rhodos :) ako si zijete prve manzelske tyzdne?
Profilova fotka
tak si to uzite andulienka :) my mame uz svadobnu cestu za sebou, bolo uuuzasne, hned by som sa tam vratila :D red_kiiika - my sme povodne chceli stihnut do zimy hrubu stavbu, no kvoli svadbe a dovolenke sa nam to nejak natiahlo a rozhodli sme sa ze spravime len zakladovu dosku a muriky zacneme tahat na jar... ja optimistka by som chcela buduce Vianoce uz byvat v novom, tak sa necham prekvapit ;) ozaj baby, co babatko? uz tu mame nejake cerstve snazilky? ;)
Profilova fotka
ovecka84: ja uz som sa vyjadrila k teme babatka...povedali sme si ze takto nejak o rok by sme mohli asi zacat (ked uz bude dom) ale nejak sa mojmu mangelovi zapacili deti za poslednych par dni a on sam sa spytal ze ako dlho bude cakat na dieta?!??! normalne som bola mimo z toho co som pocula... tak potom sme sa dohodli ze niekedy zaciatkom roka vysadim tablekty a uvidime co sa stane :) obaja mame teraz novu pracu tak sa chceme trocha ukazat co vieme a potom to uz nebude problem :) xixi
Profilova fotka
tak uz sme spat z dovolenky na Rodose..kraaaasne tam boli :))) vy ste ako na tom?
Caute baby,tak mi uz mame tiez Rhodos za sebou a uzili sme si to :-) Andulienka,no nevideli sme sa asi :-D Boli ste v hl.meste? My dvakrat,tam bolo uplne uzasne...motat sa tymi starymi ulickami x-) My uz tiez pomaly ideme stavat-teda skor prerabat dom...uz sme mohli davno,len nejako nam do toho vliezli developeri,ktori chcu postavit hned vedla nas bytovku ]-( Takze nam to stalo vyse pol roka zbytocne :-S Miminko sa nechame prekvapit,ked pride,tak budeme radi,ked zatial nie,tak takisto :-D
Profilova fotka
baby nejak sme stichli.. uz mame po priprave, po svadbe, kazda uz je vydata :DD nemame o com uz kecat?
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Kde su vsetky julove nevesty????? ako zijete vsetky? uz sme pekne dlho nepisali.......
1
16
17

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?