21.02.2009

Ahojte je tu niekto kto ma tento termin??? :-)
Profilova fotka
Ahoj aj my mame nas svadobny den 21.02.2009. Uz mas vsetko prichystane?
ahoj,tak zaklady uz mam ...my sme to robili na rychlo...na vsetko som mala 2mesiace :-S uz cakam len na oznamenia,tie by mali byt tento tyzden...my budeme mat mensiu svadbu 40ludi tak to slo dobre :-D
Profilova fotka
Ahoj, no ja pripravujem tak intenzivnejsie od oktobra / novembra. My mame velku svadbu 100/110 ludi, takze je toho viac. Oznamka mame uz od predvianoc, vacsina hosti je uz pozvana, tak je to fajn. Uz mam len posledne sedenie s aranzerkou, realizatorkou svadobnej kytice, pierka, ozdobovatelkou saly i auta v jednej osobe. Potom generalka ucesu, siat a podobne. Este nemame oblek pre draheho, ale on hovori, ze staci aj tu sobotu, ked mame svadbu, ale to som ho uz zrusila a zajtra ideme vyberat. Tento tyzden by mi mali prist pierka, tak uz je skoro vsetko nachystane, ale stale sa nieco najde,co este treba pripravit.
Profilova fotka
Ahoj, tak ako idu pripravz. Uz su oznamenia rozposlane? :-)
Profilova fotka
Perlim. Pripravy, nie pripravz ;-)
jeej, a to uz zajtra mame svadbu!! a ako nam pekne snezi! Milacik pripravuje salu a ostatne veci a ja si doma lezkam a liecim sa z choroby! Mame 80 ludi a svadba bude v DK. UZ ZAJTRAAAAA :-D
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?