Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
my sme si dali robit oznamko dole vo vtacniku.... ale maju tam malý a staromodny výber, tak radsej si daj urobit cez nejku svadob. agenturu alebo salon (aj v milady ponukaju).... tlaciarne sa zameriavaju asi na inych klientov, takze to nemaju tak namakane.....
Profilova fotka
yukaya...maju tam iny vyber..ale my sme si navrhli svoje vlastne aj s fotkou a veru nepovedala pani NIE..xi..akurat papier sme si vybrali...
no aj my sme si sami navrhli..... ale nemala zlatu farbu.... ]-(
Profilova fotka
yukaya...tak to neviem..zlate sme tam nepotrebovali nic...ale my sme si este nedali nikde zatial robit..ze mame cas...mozno sa mi este nieco bude ine pacit a mozno si to dam urobit inde...tak zatial pracu hotovu som nevidela, tak sa nebudem hadat...xi...tak a ty mas kde robene oznamka?...mas ich aj v albume?...
no ved som sa aj čudovala, ze ako zavcasu ;-) lebo my sme si davali robit na poslednu chvilu :-D
Profilova fotka
yukaya..nie..xi..my sme len kukali kde co maju...aj ked..mali by sme my dat uz skor dat robit, lebo mame aj rodinu co pozyvame z Anglicka...a aby si mohli vybavit volno...a vobec aj ostatni...my mame svadbu v piatok a dovolenky sa niekde nahlasuju uz v januari a podobne...
ahojky my by sme mali mať svadbu v lete, ešte nemame presny datum, no v januari idem pracovať von, tak sa snažim čo najviac toho stihnuť, lebo teraz som doma a potom neviem kedy sa mi podarí dostať domov... ja som chcela oznamko s fotečkami ale drahý ma zrušil tak asi klasika...
baby neviete, kde sa dajú dať vypieskovať poháre??? dikiiii
lilly, pieskovanie asi aj na belej .....
Profilova fotka
Ahojte prievidžanky..pridávam sa.... ;-)
ahoj rosaria, ahojte ostatne...no k PC som sa dostala az teraz. svadbu mame uspesne za nami, az mi je luto, ze uz je po tom. ozaj rosaria, prezrad kde a kedy aostatne podrobnosti? pred svadbou sme tu debatili o vyzdobe od JASMINE tusim, poviem Vam, ze ju mozem len odporucit, bolo to rozpravkove, naozaaj uzasne, urobila mi milion malych prekvapeni a mala som z toho nadherny zazitok, ked ma drahy niesol na rukach ku stolu, nevedela som, kam sa mam skor pozerat,rozpravkaaa...
Profilova fotka
nka a kde su foto? sup sem s nimi :-)
Článok sa načítava...
nka, tak vestko naj na spoločnej ceste.... tak super, ze si so vsetkym spokojna ......
nka gratulujeeeeem x-) x-) x-) ked budes mat cas, napis ako si stihala v sobotu, kedy kozmeticka/kadernicka, o kolkej sobas, diki a este raz vsetko naj naj naj
ahoj rosaria, kedy planujete svadbu a kde?
a nič :-D
Profilova fotka
yukaya nuz ziadne prievidzanky sa asi nevydavaju :-N
Profilova fotka
ma napadlo, si teraz v BA? mame dens stretko z MS na vianocnych trhoch.. 17.00 pri stromceku pred SND
však aj ja mam pocit, že posledne dni tu komunikujem len sama so sebou :-D :-D :-D
baby kde ste kupovali obrucky???
Profilova fotka
lily mali sme vyrobene na objednavku tu v BA
asi aj my pojdeme navstivit znamych v ba tak sa tam poobzerame...
a nejake zlatnictvo s dobrym vyberom v okrese pd???
Profilova fotka
lily v briliante na namesti v pd mali pekne, ale vobec nie podla naseho gusta..
ahojte baby z pd kam sa chodievate "kupať", myslim plavaren, nejaka nova je aj priamo v pd , ake je to tam, resp. bojnicke kupele, boli ste uz tam?????? diki
lily, my sme kupili obrucky pod klastorom u Stopku.. bol mily, povedal, ze nam urobi cokolvek chceme, len sme si mali povedat... a aj dobra celkom cena bola....
diki baby pojdem tam pozriet... yukaya - ja som na teba celkom zabudla, teda zabudla som sa opytat na toho S. - sorry- tak dnes vecer zavolam zuzke a ozvem sa :-)
ahojte, to som ja nka, hlasim sa Vam s novym nickom/ stratila som heslo k tomu povodnemu/ a po dlhsom case, nakolko som bola dlhsie odcestovana. uz som pridala aj album, je tam sice len zopar fotiek, ale este to nemam doma vsetko skompletizovane. a dakujem vsetkym za krasne priania a prajem Vam veseleho silvestra
ahojte prievidžanky -všetko dobré do nového roka x-) x-) x-)
lennnka - všetko len to naj , hlavne veľa veľa láaaaasky vyzdoba krááááásna, zdobila vám ona aj kostolík? takže spokojná, super... ja som sa ešte pre aranžérku nerozhodla ale však máme čas...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?