Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
1
113
114
ked nic tak nic, urobis si ho zase dvadsiateho...ale co ked.....??? :-D
No, teba som potrebovala...a ja ze budem tentokrat trpezliva. Tak uz mam nachystane "instrumenty" a idem sa napojit vodu. Ale ked nic, budem mat depku :-(
nic...ani naznak druhej ciarocky :-| idem sa radsej ucit, lebo v piatok mam skusku
jooooj, sorááááč, ja som si myslela ze to vyjde...... neboj, ja som takto depkovala 6 mesiacov, minula som desiatky testov.... jeden vysiel negativne a hned som si urobila dalsi, ze co ked ten prvy bol "pokazeny"..... :-D urobis si zase dvadsiateho, bude to ok....ak nie, o dovod viac sexovat.... podari sa, kym dokoncis skolu, babo bude otravovat..... :-D :-D
Aaaale, ved nic, skusim este potom dvadsiateho, ked ma mrcha nepredbehne. :-| Nemoze ist vesetko hned tak lahko, nie? ;-)
ahojte neviete ako sa vola piesen vydavaju mi sestricku
teda kto ju spieva
Lucia, skus to hodit do googlu, mne vyslo, ze je to ludova piesen, takze ju asi nikto nespieva. Teda myslim, ziaden autor nie je. :-|
sharlott, dnes som na teba cely den myslela....ako??? ;-)
Skusku mam za 1 ;-)
sikovnica, blahozelam..... x-) ak budes mat nejake dalsie infosky, daj vediet, cakam.... x-) x-)
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
cafte kocky.Kukam ze tu to zijeeeeeeeee :-D ale nie.Ja som na tuto temu uplne zabudla :-/ Sharlott co to citam?Uz sa ztehotnieva? p.s.: kocky nebolo by vhodne zalozit novu temicku na MK trebars aj tu uzamknutu???Tam by som skor prispela ak by ste ma chceli lebo funkcia...oblubene temy ...je moja oblubena :-D
Článok sa načítava...
Ahojte ;-) Bianca, zaloz...len nam daj vediet do IP. Ja tiez chodim viac na kona, ako tu. Nam na konovi uzamkli nejaku temu? Nepamatam...No, Bianca vyzera to, ze nestehotnieva a tak najblizsie minimalne 4 mesiace urcite nie |-|
Jaaaaaj, chapem, ty si myslela tu sukromnu temu. Ano, ano, zaloz tu sukromnu.Alebo zalozim ja, ked uz som tu?
no konecne tu niekto je....... flakacky jedne.... :-D :-D :-D :-D jasne, zalozte temu, pridam sa.... aj ked ja som teraz castejsie tu.... :-D :-D :-D
Trib, tema je zalozena, ty necitas IP?
1
113
114

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?