Kde si môžem objednať šaty pre bacuľku cez internet?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte , potrebovala by som pomoct , potrebujem saty 50/52 velkost a som v koncoch . Bola som v Prešove, Košiciach , Bardejove , Rzesowe a nic ..neviete nejake o nejakom eshope kde predavaju taketo nardozmerne saty ?
Odpovedať
1
2
Vsetky co sa nechaly oklamat znamou Cifrakovou a maju zaujem to riesit sudnou cestou tak ma nevahajte kontaktovat na 0903163011 alebo na tamara0101@azet.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka399 och to v ktorom salone robi taka truuuba? nech tam radsej ani nejdem...
Odpovedať
baby a to sa nebojíte, že vám nesadnú? čo ak ich bude treba upravovať? kde nájdete echt dobrú krajčírku na to?
Odpovedať
prosim vsetky co ma este nekontaktovali a boli oklamane Cifrakovou aby ma kontaktovali surne 0903163011 staci prezvonit zavolam Vam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Vedeli by ste mi niekto dat info, ako ste pokrocili s tou Cifrakovou? Vyzera to, ze sa pridam ,,do klubu nespokojnych" :-|
Odpovedať
Som prekvapena ze vidim celkom cerstvy príspevok týkajúci sa tej podvodnicky Cifrakovej. Myslela som, ze už jej klepli po prstoch a vidim ze nie. Moja mama si u nej objednavala šaty ešte v r.2011. Nikde (na polícii a soi) nepochodila, aj jojku zavolala, ale redaktor mal zrejme "zaujímavejšie" prispevky lebo mamu "odpinkol" a nechcel sa ani stretnúť... A vraj tá Cifrakova zmizla, predala byt a nema nikde trvalý pobyt a preto ju polícia riešiť nebude... Moja mama volala aj Cifrakovej mame, ktora je uvedená ako spoločníka v Cifrakovej firme a ona od svojej dcére nechcela ani počuť a vraj ani nevedela, ze je spoločníčkou. Teraz neviem či je možné riešiť to po uplynutí 3 rokov, ale mama má záujem to ešte riešiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ponúkam šaty pre plnšiu postavu, viď. fotky, píšte mi správu pre bližšie info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Varovanie na podvodníčku www.vivifashion.sk moletka-moletka Ironlady A mnoho stránok Ing.Jana Cifráková Nepreberá reklamácie a nevracia peniaze po prebratí šiat Ak sa to niekomu stalo ,treba podať žalobu na súd ,pre spotrebiteĺky je to bezplatne!!!
Odpovedať
@22664 Ja som bola tiež podvedená Cifrákovou a podala som žalobu na súd a je to zadarmo pre spotrebiteĺky takže doporučujem podať taktiež... SOI nič nevyrieši len súdne žaloby ...a ešte vedia o nej na SPOTREBITELSKE CENTRUM
Odpovedať
@22664 treba podať žalobu na súd je to bezplatne!!!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?