Spoločné chudnutie pred svadbou - Máj 2007

25. aug 2006170

Caute baby,
taketo podobne tema tu uz urcite niekde je, ale otvaram nove. Urcene predovsetkym babenkam, ktore planuju do toho prastit v maji. Mame 9 mesiacov, takze najvacsi cas zase nieco zo sebou robit. Avsak ja som "kuze lina" takze potrebujem vyhecovat, motivovat a par spolutrpiteliek do partie!!! Takze baby, kolko??? Ja by som chcela cca 10-12kg dole!!! Pokial uz mate niektora nejake zarucene tipy, ktore vam pomohli schudnut, tak sem s nimi. Kazda rada dobra..... Nech nam spadnu michelinky!

• ahoj ronikacz 😉
    pozri http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=12491&vGroupOffset=0&vOffset=690  prispevok od "veronice • 10. júl 2006 o 15:13"

• Ahoj, ja sice termin stanoveny nemam, ale zistila som, ze oproti vlanajsiemu letu mam o 10 kil viac, takze som sa rozhodla sup s nimi dole! a s niekym spolu mi to urcite pojde lahsie.
    Chudla som asi tri roky dozadu, kde mi ta metoda pomohla, ale bolo to hlavne o pevnej voli, vydrzat prvy tyzden, potom som uz nemyslela na jedlo kazdu chvilo a slo to lahko. Aj mi ta vaha dlho vydrzala, nuz zmenou zamestnania a zivot.stylu mi to zial za posledny rok uslo 😞

• Sponzor fóra
  • takze:
     1.jedla som vela rano, ostatne jedlo som rozlozila do malych pravidelnych davok a po piatej nic.
     2. nepit alkohol
     3. hlavne biele maso (kuracie prsia), vela zeleniny, ovocia, uplne vynechala zemiaky, ryzu, biele
     pecivo

• ahojte,
    to je super, akurat sa mi tato tema hodi, lebo dnes som sa zacala stravovat podla Sipeky (viete, kadze 4 hodinky, k tomu trosku tych natahovacich cvikov a tak), lebo by som tiez mala v maji nejake normalne saty a nie nejake "vrece" 😒 Pozerala som aj www.ikar.sk/sipeky, maju celkom dobre uspechy a nakolko sa nejako nemozem jednostranne obmedzovat v strave kvoli mojmu neporiadnemu zaludku, tak by mi toto celkom vyhovovalo...

• Caute baby, to je super, ze sa chcete pridat. Zalozila som rovnaku temu aj na ceskom fore { urcite ho poznate }. Avsak je to v termin - spolocny termin. Tak uz chduneme s leonkou. tak hybajte tam 😉 Nas ciel, je schudnut do konca auguste - tj za 2 a pol tyzdna cca 2 kg!!!

• ahoj ronikacz, rada sa pridam. Mna caka svadba o rok a chcem dat dolu tak 8 kg a tiez potrebujem vyhecovat 🙂)

• tak sa pridavam aj ja ešte neviem datum ale niekedy buduci rok len ja potrebujem až 24 a to už som 10 dala dole 😐

• ja od septembra zacinam opat cvicit, mam partacku ... len nekedy sa mi taaak nechce

• no ako na zavolanie!!! ja potrebujem minimálne 5kilečiek dať dole...minulý rok takto v lete už boli fuč, ale ako som vysadila (!!!) antikoncepciu, som pribrala všetko späť.... 😞 a rozšírili sa mi asi aj boky...no hormony sa mi splašili....už ste o tom počuli, aby po VYSADENI niektorá pribrala?? no ja teda nie....
    ako tak pozerám, tuším ste na českom fore...no snád sa tam prepracujem...idem pohľadať... 😉

• Caute babenky, ja som chcela do svadby schudnut 22 kg, bohuzial sa mi podarilo "len 15" 😞 (z 87 na 72) 😮
    Po svadbe chudnem dalej a nechcem sice trhat vasu nit, ale strasne moc mi pomahaju cice-mice z fora "cica nezer" 😉
    Aj ked moc neprispievam, ale citam ich prispevky a naozaj ich nadsenie na mna velmi dobre vplyvalo a vplyva 😵
    Takze skuste kuknut tam 😎

• caute, tak ako? ja uz stvrty den drzim tu Sipeky a napchavam sa slivkami 🙂 len sa mi nechce postavit na vahu a zmerat sa, asi to necham na vlastny pocit... 😉 cvicim aj tie jej cviky a celkom sa pri tom uvolnim, je to super, dufam, ze to bude aj ucinne, lebo by som rada schudla aspon 7 kg do decembra, ked chcem ist skusat saty 😒

• Toto sa mi teda páči. Pridávam sa k vám. Ja by som potrebovala takých 8 kilečiek dole, aby bola max. spokojnosť. Už len začať...
    Miriama, ja mám úplne opačný prípad, beriem už dlho antikoncepciu a každým rokom viac a viac priberám a rovnako sa stravujem, nič som nezmenila... Každý rok to je cca. +3 kg navyše a už sa mi to prestáva páčiť. Vždy na jar sa mi to podarí schudnúť, no opäť to naberiem aj s úrokami! A na chodenie pravidelne do fitka neni toľko času...

• tak s tou antikoncepciou mam tiez svoje skusenosti 😒 ked som ju zacala brat, pribrala som tak 7 kg, musela som vymenit vsetko spodne pradlo, potom lekarka povedala: hups, to boli asi silne tabletky... 😒 takze sa k tomu pridali strie a podobne zalezitosti...a aj ked nepatrim k tym "lenivkam" a "vymetackam chladniciek", kilecka nie a nie dole...a samozrejme, ze sa drzia na bruchu 😞

• detto, tiež sa mi nepáčia tie škaredé strie na stehnách a zadočku. Najhoršie je, že sa ich už v živote nezbavím - jedine plastikou 😃

• Sponzor fóra
  • no ja mam strie tiez a drahusik sa ma vzdy pyta, co to je. Tak mu s usmevom na tvary hovorim, ze su to tkz.strie a tie vznikaju vtedy, ked sa schudne... 🙂 Nemusi predsa vediet, ze to funguje aj v opacnom pripade 😃

• aute baby, chcem sa k vam pridat ...svadba je 21. 4. 2007 3. septembra sa chcem odvazit a potom vam poviem, kolko kil by malo ist dole....ratam 6-7.
    Inak ja som za 5 mesiacov tento rok schudla 14kg.- vypustila som maso...jedla som male porcie...a moja strava bola vacsinou ryza, cestoviny- so zeleninou ,a ovoie, plus zeleny caj- myslim ze dobre zhadzuje tuk! A VEEEEEEEEEEELA SOM CVICILA!!!
    BACHA NA ZEMIAKY!!!- zvysuju chut na sladke!!!
    citala som jednu knihu a po nej ma presla chut na maso...a to ja som bola brutalny masozravec!! Nejaky odbornik na zdravu vyzivu tam vysvetloval, ze maso je pozierac energie a tak, tak som ho skusila vypustit a kila isli lahsie dole...
    a este dolezita info.: nerAnajkovat ako kral, ale do 12.00 jest len ovocie,lebo telo ma energiu do 12.00 este z predosleho dna...asi tyzden mi trvalo, kym som si na to zvikla ,ale potom uz uplne v pohode, nic mi doobeda neislo na chut!!!A niekedy som to doobedie vydrzala aj bez ovocia, mozno to znie drasticky,ale uplna pohoda, je to len zvyk, viem o com pisem, lebo som bola zvyknuta pekne dva rozteky, sunka, syr, kakavko a pod...teraz nemusim nic...len to ovocie...
    A este...tie kila isli dole tak rychlo a v pohode aj preto, ze som jedlaa jedno hlavne jedlo (ryza +zelenina) za den! ostatne bolo len ovocie a NIC VIAC!!! ked ma chytila chut na sladke, tak som si namocila prst do cukru...😞
    Trapenie niekedy,ale stalo to zato...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov