XX(xx)L spodna bielizen..korzety, podprsenky

Profilova fotka
nejake stranky, odporucania napr. na korzet bez ramienok do svad.siat, velkost 100D? dakujeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/market/svado...
Odpovedať
Profilova fotka
a doporučiť ti ho môžem na 100% Pretože mi fakt krásne držal prsia.Žiadne poťahovanie,upravovanie,vyskakovanie a tak.uplne že super.
Odpovedať
@zuzlicek44 ahoj :-) ja by som si pod saty uz nedavala ziadny korzet..ja nebudem mat ani podprdu, mam 75 E-F :-D saty musis mat ale prepracovane a kvalitne, aby ti drzali. Ja ti z vlastnej skusenosti odporucam znacku Anita, ale je malo predajni, my kupujeme v Martine, predajna na vysokej urovni, pani na teba pozrie a vie, co ti sadne.. Preto odporucam ist tam, neskusaj ziaden internetovy obchod. Pri nasich velkostiach to ani nejde.. :-)
Odpovedať
@marienkakf nie je nahodou anita spodne pradlo pre tehotne a kojacie?
Odpovedať
@sense aj ;-) maju aj vynikajuce sportove podprsenky, ja ich nosim bezne, nie len na sport..
Odpovedať
Profilova fotka
@marienkakf no bez podprsenky urcite nepojdem..ale dik za info :-D
Odpovedať
@zuzlicek44 ja ju mam uz v satach vsitu.. A doteraz mi podprsenky v satach spolocenskych len este viac zvacsovali prsia a nesedeli..ved si ich len vyskusaj bez a uvidis :-) no ale asi zalezi aj od postavy, kazda sme ina :-) ale Anita je 100%!!
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, radteeeeeeeeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawik, mne sa tiez nezdala idea ist hore bez. Kupila som super pradilko v debenhams... Ale na svk skus skor butiky s pradielkom a potom tesco zvykne mat celkom fajn, aj nase velkosti.... Ja zas neviem kde zohnat daco na noc... Nieco pekne aj sexi a biele...nechcem zas objednavat....
Odpovedať
Profilova fotka
Dámi podprsenky do veľkosti H, obvod pod prsiami do 95, samozrejmosť je set. teda aj nohavičky XXL :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Poradte prosim mam kosik velkost E a neviem ci si dat pod saty podprsenku alebo nie a zozeniem nejaku korzetovu?dalujem..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?