Farebna košeľa pre ženícha - čo si o tom myslíte?

Ahojte,zenil sa vas partner v inej ako bielej koseli? Mne by sa na priatelovi pacila jemna cierna bodka mozno s ruzovym motylikom a sivymi trakmi. Neviem,ako to bude vyzerat,ale nechce v lete do celeho obleku. Foto na inspiraciu potesi 😃 dikes
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna by to mohlo pekne vyzerat. Ved chodte do obchodu a poprikladaj si ku koseliam aj motyliky, nech si vyskusa a uvidte ako to bude vyzerat. Podla mna to je fajn napad, aspon sa nebude roztapat
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri si tento článok: http://www.mojasvadba.sk/kosela-pre-z.... Tam má dokonca ženích šedú košeľu. Je to na Vás, ako sa zladíte. Nikde nie je napísané, že musí byť len biela košeľa a tobôž nie v tejto dobe, ktorá je teraz
Odpovedať
Profilova fotka
@zorkahorka mne osobne sa veľmi páči, keď ma chlap na sebe farebnú košeľu. palec hore za tvoj nápad ;-) ;-)
Odpovedať
podla mna je to teraz aj moderne a povedzme si to tak, preco by mal mat bielu, kludne ak sa farebne k tebe, tvojim doplnkom alebo kytici zladi, tak to bude vyzerat super neboj
Odpovedať
@zorkahorka vyskusajte a uvidite ako to bude vyzerat ale nemate sa preco obmedzovat. teraz to uz fakt nie je tak, ze toto musi byt takto a toto takto lebo sa to patri, lebo to tak byva vzdy. teraz uz je to skor o tom co sa paci neveste a zenichovi, ako si to oni predstavuju :)
Odpovedať
Baby,super,dik.skusime nakombinovat
Odpovedať
Profilova fotka
@zorkahorka Mne by sa to tiez celkom pacilo, keby mal drahy koselu inej farby ako bielej :) Daj potom fotky ako sa ste to skombinovali :)
Odpovedať
@fejina ty sa vydas skor.my mame svadbu v juni 😃 takte foto posli ty 😃
Odpovedať
ahoj @zorkahorka ja len že ak chceš tak sa kľudne odlíš môj chlap mal na príklad tiež na svadbe netradičnú košelu od #folkfurt. Keďže obaja máme radi folklór tak sme to chceli aj troška zakomponovať do nášho veľkého dňa. Oni majú krásne elegantné košielky s jemným folklórnym nádychom. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?