Kde sa dá zohnať malé číslo obleku pre ženícha?

Ahojte :) chcem sa Vás opýtať, nevestičky, kde ste kupovali oblek pre ženícha vo veľkosti teenagera? :-D Pozerala som aj po internete a jeden sa mi pozdáva zo stránky kids&teenager.sk. Máte s touto stránkou nejaké skúsenosti? :-) Ďakujem a prajem ešte pekný zvyšok dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) My sme boli teraz pozerat a vo vacsine obchodov mali aj male/ uzke strihy aj kratke strihy. Mozno by to vedeli spojit :) Pripadne vacsina ponukala zuzenie / skratenie za pomerne nizke priplatky :)
Odpovedať
@asperie my sme boli včera pozerať a práveže nám pani povedala, že na neho budeme mať veľký problém nájsť, skúšali sme najmenšie číslo a bolo mu veľké :-| tam by sa veľa natrápili na zúžení :-D ale ešte dúfam, že nájdeme obchod, kde mu nejaký sadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka Skus este pozriet na ASOS. Tam viem ze zenske strihy maju XXXS verziach a myslim ze aj panske maju takto nejako riesenie :) Ale to je risk leb oje to e-shop. Pripadne ist do oblekov na mieru, prekvapilo ma ze to nie je az tak drahe ako som ocakavala.
Odpovedať
@asperie ďakujem pozriem ;-)
Odpovedať
skús pozrieť možno na asose, tam viem, že majú aj predĺžené ale aj skrátené verzie oblekov a ani výber nie je na zahodenie ale aj klasiku majú, skús pozrieť
Odpovedať
@filipova_lucka treba pobehat najprv obchody s oblekmi, mozno ti budu niekde ochotni upravit na mieru. my sme tiez minuly tyzden v piatok boli s drahym pozriet v jednom obchode a hned nam povedali, ze upravia oblek tak, aby pekne a dobre sedel
Odpovedať
Môj priateľ je veľmi nekonfekčný. Vysoký, štíhly, dlhé nohy aj ruky. V takých obchodoch ako Ozeta a pod mal veľký problém zohnať oblek. Potom sme šli do predajne Michael, sú takmer v každom meste. Pani lietala, nosila mu skúšať nohavice, saká... Tým že je chudý, chceli sme oblek Slimfit, jemu to proste sedí veľmi pekne na postave. Nakoniec po dlhom dlhom behaní po meste sme kúpili tu. Nohavice mu boli širšie, pani prišpendlila ako ich treba upraviť, o týždeň sme si boli po ne, sedeli úplne ako na neho. Oblek komplet aj s úpravou, slimfit, čierny, plus kožený opasok a obal nás vyšiel do 250€. Môžem iba odporúčať, kvalita je naozaj dobrá a oblečie sa tam aj totálne nekonfekčný jedinec :)
Odpovedať
Ešte doplním, že v čase kedy sme ho kupovali, vyberali oblek aj pre synovca na birmovku a zohnali tam preňho tiež. Takže naozaj nie je problém tam zohnať oblek pre nízkeho, chudého, tlstého, vysokého :) Predavačky Vám budú určite vedieť poradiť a vyskladajú Vám oblek "na mieru". Len pre porovnanie, suseda - krajčírka, ročne ušije stovky oblekov mi nacenila oblek naňho na 250-300eur. Takže ak nezoženiete oblek v obchode, dajte si ušiť. Ona napríklad k obleku šije automaticky dvoje nohavice, ktoré sú už v cene.
Odpovedať
@natalinkaz presne v tom obchode Michael sme boli a tam nám pani povedala, že na neho vôbec nemajú také malé :-| ani nám nepovedala o možnosti žeby mu upravili to najmenšie číslo lebo asi videla že mu je veľmi veľký :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sedryk le Blanc ale neviem ci majú aj také malé, ale vsimla som si ze tam mali aj rozne nezvycajne strihy, len myslim ze maju predajne len v Bratislave a Bystrici ale osobne by som sla napr do Zary, neverim ze nekupite nieco v obchode kde maju veci takmer vyhradne na rachitickych tinedzerov :-D
Odpovedať
neviem akej veľkosti je ženích, ale môj je taký nižší a chudší, tiež sme mali problém - ale nakoniec mu sadol v Ozete slimfitový oblek z mládežníckej kolekcie, dokonca ho už nebolo ani treba upravovať :) pani predavačky v obchode sa tiež najprv chytali za hlavu, že naňho asi nebudú mať vyhovujúci oblek, ale nakoniec predsa len našli. ale košeľu nie, tie mu boli priveľké - tie sme kupovali neskôr inde :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?