Kde ste kúpili hnedý oblek pre ženícha?

Profilova fotka
Dámy, ahojte. Prosím vás, ktoré ste už obehli predajne / požičovne viete mi poradiť kde kúpime (prípad nuldze požičiame) pre ženícha hnedý oblek? Hľadám pekný hnedý čokoládový ale zatiaľ som nič nenašla.. Hľadáme šmrcovný oblek nech je ženilch v deň svadby tiež výbimočný tak ako aj ja :) ďaaakujem za pomoc!
Odpovedať
najlepsie dat usit na mieru a budete mat presne farbu aku chcete a este sadne ako uliaty - to je pre mna vynimocny zenich :)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne to sme chceli ale nevieme najst krajcirku. Ak mam dat sit oblek tak ozaj overenej zene, ktora uz ma oblekov vela odsitych. Taku sme hladali od oktobra :)
Odpovedať
@stanka080693 a preco nehladate salon? na SR je ich viacero super, my mame napr. od Suits by Durka a velka spokojnost ;)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali presne tento problém, že sme chceli hnedý oblek.... A nakoniec sme našli, OZETA- budúcemu ženíchovi sedí ako uliaty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri na internete aj poľské salóny napríklad, viem, že tu baby spomínali, že tam majú pekné hnedé obleky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinashe tak my sme boli v Poľsku aj osobne, ale teda hnedý oblek sme nenašli...
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinkaknm To vážne? A boli ste v salónoch či na trhu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinashe aj na trhu, aj v tých obchodíkoch, ale tam akoby zaspali- všetko modré, sivé a čierne... Tak je možné, že v Tešíne nič také ešte nemali, neviem, ako v Targu...
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinkaknm Tak možno budú o sezónu pozadu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka080693 smrncovny podla mna nikde nenajdes. radsej si vyber latku a daj mu ho usit. tym, ze bude mat aj na mieru usity, bude vynimocny:-)
Odpovedať
my sme krasny cokoladovy kupili v pierre cardin v Nitre. sadol ako uliaty a aj za dobru cenu. netreba sa trapit so sitim ak ma priatel konfekcnu postavu..
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinkaknm aj my sme boli v Polsku a hnedy oblek ziadny ale skusim pozriet na nete, dakujem za tip :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ajinkaknm targ katastrofa - jablonka ma o vela krajsie veci!
Odpovedať
Profilova fotka
@sokoliarka dakujem, NR nemame daleko, pojdeme pozriet. Priatelovi je vela oblekov dobrych s tym problem nemame. Mame problem s farbou 😂😂 dakujem vam vsetkym velmi pekne!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinkaknm dakujem, pozriem ich ponuku ak maju na nete, lebo v tn v ozete nemali hnede
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka080693 100% ich majú v Žiline :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeeem :)
Odpovedať
@stanka080693 Stanka ahoj, hnedé a zelené obleky sú momentálne TOP a uznávam Vašu voľbu. Len predsa, dávajte si pozor pri hnedej farbe. Ak bude zle zvolená farba / odtieň, je možné, že ženích bude vyzerať staro. Na hnedej látke je vidno takmer všetko a takmer každú telesnú nedokonalosť, záhyb a pod. Preto aj strih bude veľmi dôležitý, aby mu to perfektne sedelo. Najlepšie bude vyhľadať lokálneho odborníka, ktorý aj zhodnotí priateľovu farbu pokožky a jeho postavu, na základe čoho mu odporučí najlepší dotieň hnedej látky. Dávajte si pozor na rôzne tmavočokoládové a pod. odtiene. Je to určite mladý chlapec, musí vyzerať sviežo. Všetko dobré
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dakujem vam vsetkym!!! Podarilo sa nam kupit hnedy oblek v krasnej farbe. Zohnali sme v Ba v Otto Berg. Snubenec odtial ma viac oblekov, pekne mu sedia, ma bezproblemovu velkost :-) uz len kravata a vesta nam chybaju. drzim palce ostatnym.
Odpovedať
@stanka080693 tak potom super, ze si ho takto v podstate aj rychlo nasla. nemas nahodou fotku o aku hnedu sa presne jedna?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotila som partnera (v predajni) ale na foto mobilom nezachytim tu farbu... skusim potom este raz ak chces :-)
Odpovedať
stretla som sa uz s modrymi, zelenymi, striebornymi oblekmi no s hnedym este nie. viem si predstavit taky pekny karamelovy, no ako to tak vidim, tak tie cierne uz celkom uchadzaju z mody
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka080693 nemohla by si hodit fotku ako to vyzera? velmi ma to zaujima :-D ja si to vobec neviem predstavit totizto. :-D a kravatu a vestu budete do akej farby ladit ? ked oblek je hnedy ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite aj našu galériu trendových ženíchov 😉. Šili sme na mieru smaragdový, bordový. Do albumu pribudne aj kombinácia bordová vesta - hnedé kraťase, horčicový, kombinácia jednofarebných nohavíc a viacfarebného kára 😉. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám oblek ušijeme podľa Vašich predstáv.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?