Ležérny oblek pre ženícha - môže byť?

Nasu svadbu sme spojili s oslavou 1.narodenin syna,priatel nechce nic velkolepe, slavnostne,,famozne.kupili sme mu lezerne nohavice,bielu koselu s bledomodrou bodkou,k tomu chce motylika a traky. Myslite,ze moze byt? Svadba je v kostole bez omse
Odpovedať
Ak vam to tak vyhovuje, tak preco by to nemohlo byt. Inak mohla by si ho odfotit, aby sme ho videli tak povediac nazivo :)
Odpovedať
podla vsetkeho to bude take neformalnejsie, takze sme do vasej predstavy :D isto sa aj on bude citit lepsie - menej skrobeny
Odpovedať
Profilova fotka
Ak to vám tak vyhovuje, že vám to nevadí tak prečo nie :) V kostole s tým problém mať nebudú isto
Odpovedať
@bombaia fararka isto nie,ale svojra ano.ze ako zenich by mal byt v saku a mal by byt slavnostne obleceny
Odpovedať
Podla mna bez trakov,pride mi to take infantilne (moj nazor)
Odpovedať
Profilova fotka
@zorkahorka Tak to si už musíte vy s ňou vyriešiť, pokiaľ vám tu svadbu neplatia a podobne tak proste poviete, že je to vaša svadba a budete mať oblečené čo chcete vy
Odpovedať
@zorkahorka tak treba svokre vysvetliť, že ste už dospelí a na svadbe budete mať oblečené čo chcete vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kludne, ked to chcete mat v takom neformalnejsom style tak nevidim problem :) isto bude viac ludi, ktorim sa nebude pozdavat, ze zenich nie je uplne klasicky obleceny ale vas to nemusi vobec trapit ;-)
Odpovedať
je to vasa svadba a vase rozhodnutie, pokial si to tak viete predstavit a paci sa vam to tak co koho do toho?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna to nie je zly napad, bude to niecim ine a podla mna sa to hodi ked to bude aj ako oslava vasho maleho :)
Odpovedať
Dik baby, len sa bojim, aby hostia neboli obleceni slavnostnejsie nez on. Uz som ho nahovarala na pozicovnu, ale odmieta. Ja budem mat svadobne saty, ale nie so sirokou suknou, take striedme. @rybienka @mimikei @kajia @patinka87 @blossom1 @nexuska
Odpovedať
@zorkahorka ale no co, vsak si musi nieco vybrat aj on sam, nie?? Tak nech su obleceny, vsak sa nic takeho podla mna diat nebude
Odpovedať
Článok sa načítava...
Svadba je Vaša udalosť a výšku formálnosti si určujete sami. Ak máte obavy, že hostia prídu slávnsotnejšie ako bude ženích ( nájskôr prídu ), tak odporúčam rozposlať pozvánky ( kľudne aj obyčajné sms, emaily ) o dress code - came as you are alebo casual a hostia by mali vedieť, že majp prísť neformálne oblečený voľnočasovo a uvoľnene. Tým sa vyhnete tomu, že na fotkách alebo videu bude ťažké ženícha nájsť. Tak prispôsobte hostí :) Aspoň môj názor teda.
Odpovedať
jasné, že môže potom sem pridaj album, rada si pozriem, ako sa nakoniec vyštramákoval
Odpovedať
@kukajla @gentmisko @selminia memam zatial lepsie foto, ale vobec si nikto nic nevsimol☺
Odpovedať
@zorkahorka pekná fotka ;-) :-) pekní ste boli ;-) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Záleží hlavne na vás. Veď v teplákoch nebude :-) Bola som na takej svadbe inak, kde bol ženích podobne oblečený. A nevyzeralo to zle. Skôr naozaj štýlovo 8-)
Odpovedať
ako vobec by som nepovedala, ze ma podla teba lezerne nohavice. na fotke to teda vobec tak neukazalo a musim ti povedat, ze ste boli obaja velmi pekny. tak len vela lasky vam zazelam
Odpovedať
@zaboriami dakujem :)
Odpovedať
obelk bol podla mna v pohode. ako ja viem, ze podaktori si na tomto nezakladaju a zvlast u chlapov to je tak, ze sa potrebuju citit pohodlne a nie su moc na strojene oblecenie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?