Oblek - Paco Romano alebo Ozeta?

Poradte mi kde je lepsie kupit oblek pre mileho, v Paco Romano, alebo Ozeta? Je tam velky rozdiel v kvalite? Kto ma skusenosti s Paco romano, s kvalitou? Moj mily skusal obleky, pricom v Paco mu sedel ako uliaty, aj bol velmi pekny, v Ozete maly tiez pekny oblek, ale uz mu tak dobre nesedel.
Odpovedať
V prvom rade je dôležité si určiť, aké je vaše merítko kvality a čo hľadáte. Čo si predstavujete pod kvalitou? Lebo základom obleku je jeho materiál a ak oblek obsahuje polyester, ťažko sa ideme rozprávať o kvalite. To je pravidlo č.1 a je ich ešte dobrých pár. Hľadáte oblek na jedno využitie alebo len pár krát ročne, potom lacnejší. Aktívne využitie ? Porozmýšľať potom čo hľadám. Dnes už kvalitný oblek nemusí stáť 1000€.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme skúšali v spomínaných obchodoch a v Ozete nesadlo nič, v Paco sadlo...kúpili sme z Paco, dokonca bola akcia 1+1 oblek...košele a iné veci sme už kupovali inde
Odpovedať
Aj my sme kupili v Paco Romano,tiez v akcii 1+1. A potom sme vosli do Adam-a a kupili dalsi,ten pravy,v ktorom sa nakoniec zenil moj muz
Odpovedať
a co kvalita paco romano? da sa oblek nosit aj po svadbe? :) Riesili ste aj zlozenie oblekov, v porovani paco a ozeta? V ozete skusal moj mily,kde bola bavlna len 50%...cenovo cca 200e po zlave...v paco maju za 280e 1+1, zlozenie 80% bavlna.....tak nevieme sa rozhodnut.....vraj paco je smejd...neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@giovannajh tak ja neviem ešte čo iné potrebuješ počuť...sama vidíš že zloženie je v prospech Paco...ak sa partner cíti dobre a vyzerá dobre v obleku v Paco a na dotyk materiálu máš dobrý pocit, snáď je to dôležitejšie ako to čo sa hovorí...my sme sa tiež smiali z názvu značky, kým oblek suprovo nesadol a nebolo o čom...
Odpovedať
a kolkokrat mal tvoj oblek od svadby na sebe? kedy ste mali svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@giovannajh mali sme svadbu v októbri...máme obleky dva (akcia), už na svadbe použil aj z druhého nohavice po polnoci...od svadby nebola príležitosť, ale keď bude - a bude mu ešte dobrý :-D vezme si určite, ja som žiadny problém v kvalite nevidela (aspoň teda tie čo sme vybrali sú ok)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?