Oblek pre ženícha - kde?

Čaute nevestičky, mám takú dilemu .... viete mi poradiť kde zohnať pekný oblek pre ženícha? Alebo kde ste zohnali vy a koľko stál? Najlepšie by boli nejaké tipy okolie Žilina, Trenčín ...ale tak sme ochotní ísť aj dalej 🙂 Boli sme pozrieť v Žiline u Paukina, ale som trocha sklamaná z výberu.. :-/čakala som že tam si vyberieme na prvú šupu 🙂 chceli by sme bledosivú alebo béžovú farbu .. 🙂
Odpovedať
@sissusik my sme kúpili krásny oblek v pasáži v Trescu v Trenčíne, Michael 🙂 veľmi veľmi je spokojný s ním. So švagrom som bola kupovať oblek zasa v Ozete, v podnikovej predajni v Trenčíne - zámostie. Vtedy sme vychystali akciu, kúpil si komplet oblek, kravatu, košeľu, kabát, šál, ponožky, topánky a nechali sme tam niečo okolo 450€. Oblek krásny, kvalitný, ako ušitý naňho 🙂 Počula som ešte že v Dubnici nad Váhom je tiež super obchod, kde majú aj "netradičné" obleky 🙂 skús ešte tam
Odpovedať
@zajo123 ďakujem moc, sme zo žiliny ale Trenčín milujeme, takže určite sa tam zastavíme pozrieť ešte si tam musíme vyzdvihnúť aj obrúčky 🙂 myslela som si že zohnať oblek bude jednoduchšie 😄
Odpovedať
@sissusik My už oblek máme dávno, ale obrúčky čakáme 😄 začínam mať paniku, že budem musieť zohnať druhé. Postupne sa lúčim s myšlienkou, že tieto budú doručené a v poriadku 😞
Odpovedať
@zajo123 vidím že každého postretnú iné starosti vždy 🙂 no mala by si si to obvolať až neostanete bez obrúčok, ked výroba čosi trvá 😞
Odpovedať
@sissusik volala som, písala som... pozrela som aj recenzie (žiaľ až teraz), dosť zlé boli tie posledné. Lenže mne tohto pána odporučil jeden chalanisko z rodiny, strašne mi ho vychválil, tak som myslela, že ozaj nebudem ľutovať a postupne začínam. Počkám ešte do 25.7., kedy by mi mali byť podľa obchodných podmienok doručené a potom to budem riešiť. V najhoršom prípade zoženiem iné, bude ešte mesiac do svadby, tak sa to snáď stihne 😞
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?