Zekon Michalovce - aké máte skúsenosti?

Profilova fotka
Ahojte nevestičky, máte prosím niektorá skúsenosť s touto firmou? šijú aj na mieru...ďakujem :-)
Odpovedať
Boli sme tam s budúcim manželom, kvôli svadobnému obleku... Predavačky boli veľmi milé, ochotné pomôcť, nájsť správnu veľkosť... Našli sme tam ten pravý oblek :) Trebalo upraviť nohavice aj sako, s čím nebol problém... Boli sme pozerať aj v KE v rôznych obchodoch ale stále sme sa vrátili k tomu zo Zekonu. Ceny sú vyššie (ako pre koho... na Ukrajine sa dá kúpiť aj lacnejšie...), ale obleky sú kvalitné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sovickakj áno, my sme boli v KE, celé sme pobehali a nič. Jedine sme našli v Pavane ale tam nás veľmi sklamali (vybrali sme si latku s tým že na meranie mame prist o mesiac, prišli sme a latka už nie je a nebude... :( ). Majú tam aj svetlomodré obleky prosim? A dakujem 😊👌🏻 Ideme v piatok.
Odpovedať
Oblekov majú veľa - rôzne farby a štýly - smetlomodré, tmavomodré, sivé, čierne klasika, hladké, lesklé aj so vzorom...
Odpovedať
zopár foto :) my sme sa rozhodli pre hnedý (fotku nemám), snúbenec už jeden modrý má a nechcel veľmi podobný ale skôr niečo iné... ale videla som tam aj rôzne modré...
Odpovedať
Profilova fotka
@sovickakj oooo presne taký Modry zháňate 🙏😍🤭🤭👌🏻
Odpovedať
Profilova fotka
@sovickakj zhaname😊 dakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
@sovickakj a nemajú tam tie obleky čo v MONO v KE? Pozerám že Miki Rauta. Lebo v MONO sme si nevybrali ...
Odpovedať
to neviem...tam sme neboli. Boli sme v Auparku a v Optime...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Boli sem aj v MONO aj Zekone. Pokiaľ som pochopila správne MONO sa snaží ponúknuť na jednom mieste viacerých výrobcov a jeden z nich je aj ten Mika Rauta. Ťažko povedať kde boli krajšie, ale určite väčší výber v MONO a hlavne na vlnené materiály. V Zekone nám ponúkli jeden a v MONO asi 15. Paradoxne cena Mika Rautu v MONO bola pri jednom modeli lacnejšia ako v Zekone a ostatné, ktoré som si našla skoro všetky o 2 / 3 € iba drahšia. Za mňa ta cesta sa neoplatí...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tam našli bordový a nájde sa tam aj karovany a hnedý. Okrem klasicky modrej, čiernej a sivej. Odporúčam. Avšak zoberte si na skúšanie svoju bielu košeľu lebo takú možnosť nemajú.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?