Holuby po obrade

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spýtať, ma niekto skúsenosť s holubmy na svadbe? Vypustili ste po obrade holuby pred kostolom priamo po obrade alebo kedy? My by sme chceli so snúbencom mat takú atrakciu, tak chcem vedieť či niektorá to už absolvovala? A ako to prebiehalo? Ďakujem za info 🙂
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@hluzina tiez si myslim, ze je to skvely napad a isto aj tie fotky dostanu proste smrnc... nemyslism si tak isto, ze by tie holuby takym to niecim trpeli...
Odpovedať
@kralovicka15 to presne hovorím. Ako sa chovajú zvieratá na iné veci, tak tieto svadboné holuby proste na toto. A isto sa o ne poriadne starajú, keďže musia na pohľad vyzerať pekne.
Odpovedať
nad balonmi ste neuvazovali? to je podla mna tiez pekny napad, ze pri foteni vsetci naraz pustia baloniky 🙂 ako jasne zase sa tu mozeme bavit o ekologickej stope a neviem co vsetkom, ale chapete ako to myslim v dobrom 🙂
Odpovedať
@zaboriami pekne to sice je, len neviem ako ked chce raz niekto holuby, tazko ho presvedcis na baloniky. len prosim vas nepouzivajte balony stastia. to je asi ta najhorisa mozna volba
Odpovedať
balony stastia tak o tom som uz pocula vela zleho, ze sa niekde zachytili o strom a zacali horiet a neviem co, tak to fakt nie radsej 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zaboriami to ma nenapadlo úprimne, ale je to dobrý nápad tiež 🙂 možno lepší ako tie holuby v podstate, porozmýšľam nad tým. Vy ste mali balóny alebo plánujete?
Odpovedať
@noravana presne. kedysi sme ich tiez pustavali, no na silvestra po spravach, ked padol taky balon do zoo, sme si to premysleli, kedze tiez byvame celkom blizko jednej a nechcela by som byt na vine nejakemu nestastiu
Odpovedať
tak mne by sa to aj pacilo, keby sme mali, len moj drahy je presne toho nazoru, ze co ked sa to niekde zachyti o strom a narobi to velke skody. takze pekne to moze vyzerat aj na fotkach, len teda, asi nie z toho pohladu 🙂
Odpovedať
ved to, ze ono to pekne vyzera aj vsetko taka atmosfera intimna len skoda aj tych negativ, ktore by to prinieslo.
Odpovedať
@noravana hej hej. clovek vidi ten obal, to pozlatko, ktore to cele vytvori, len ked sa na to pozries hlbsie, moze to byt celkom velke riziko a priniest nemale problemy
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?