Máte niekto fotku z obradu v Múzeu Ignáca Bizmayera?

31. jan 201930

Ahojte mate niektora fotku z obradu muzea Ignaca Bizmayera? Len aby som mala prestavu. Dakujem

 • Aj ja by som poprosila ak by mal niekto foto z toho miesta. Plánujem mať obrad v Modre ale najlepšie v exteriéri ale ak nič nebude tak by sme to možno spravili aj v tom múzeu len tiež by som chcela najrpv vedieť ako to vyzerá.. takže budem vďačná za foto 🙂

 • http://www.snm.sk/?stale-expozicie-1&clanok=galeria-ignaca-bizmayera-1 nech sa páči dievčatá ak je to ešte ovšem aktuálne 🙂 a teraz mi poraďte čo do oznamka, že sa obrad bude konať v galérii alebo na nádvorí galérie....keďže je to vonku.

 • @simi28418  ahoj mozem sa ta opytat ak chcem tam svadbu treba to na matrike povedat alebo oni mi daju na vyber kde mozem ? cena vies mi povedat dakujem kraasne 😗

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.