Plánovanie svadby na rok 2022 - rezervácia termínu

Profilova fotka
Ahojte chcem sa opýtať keďže si neviem dať rady či to už riešit alebo nie planujeme svadbu 05/2022 viem ze je to ešte daleko nechcem sa ponáhlať ale .. čo počúvam od blízkych tak sály na rok 2021 tým že sa svadby posunuli tak sú uz rezerve veľká vačsina takze mám vyhliadnutu jednu sálu hned pri miestnom urade kde by som chcela mat obrat lenze tu ja osobne vidim problem ... sobasne dni na rok 2022 nie su uvedene ak budu tak to bude pocitam pocas leta buduceho roka .. a bez konktretneho terminu sobasa nemozem zase zaplatit zalohu za salu .. rada by som mala aspon tu sálu z krku dost mi záleží aby to bolo práve tam ... nechcem byt ako nedočkavá a na smiech ... poradí mi niekto ? 😬 🙂
Odpovedať
Ahoj, myslím že obrad ti vedia urobiť aj mimo sobášne dni za nejaký poplatok, takze s tým by som si hlavu nelámala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@annklmnv inak presne toto ma napadlo, ze by to bolo fajn aj tak
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali v utorok a zaplatili sme 20€ poplatok🙂
Odpovedať
@lucia78082 my plánujeme svadbu na jún 2022. Tiež mám trošku obavy, aby nám nevyfúkli sálu a ostatné veci, ale tak zatiaľ to nechám ešte tak a po novom roku by som už chcela všetko rezervovať, keďže svadby sa presúvajú hore-dole. 🙂
Odpovedať
ja ako strach chápem no ešte by som to nechala tak, ako nemyslím si, že všetky svadobné sály budú tak nafullované, aby sa nejaký ten termín a miesto nenašlo, len je to fakt hrozne ďaleko
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zacala veci na svadbu zistovat min.rok oktober/november tak orientacne a potom od januara tohto roka som zacala rezervovat.. prve som rezervovala salu, DJ a fotografa./tych sme mali vybranych a vedeli ze ich chceme/. potom v marci/aprili ked sme mali cas sme riesili kameru, vyzdobu, kolace, cepcenie, .. sobas sme boli hlasit teraz v septembri a zvysok budeme aktualne riesit az po novom roku, s ohladom ako sa vyvinie situacia 🙂 a inak som si vsimla ze dost vela dodavatelov aj saly otavaraju kalendar na dalsi rok hned v januari/februari aktualneho roku a kedze sme mali presne vybrany termin a aj dodavatelov, nechceli sme ho menit uz 🙂 cize moja rada je popozeraj a pozistuj teraz a v januari mozes kludne zacat riesit 🙂 a nedockava a na smiech budes pre niekoho vzdy, s tym sa casom pri planovani svadby zmieris 😄 mne sa tiez aktualne smeju v rodine ze je to este daleko. ale ich svadba to nie je cize mi mozu akurat tak.. 😛
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som rezervovala rok a pol dopredu, za spytanie sa v sale nic nedas 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sahaia skor mi ide o konkretnu salu .... nechcem nikde inde ... hlavne koli presuvaniu a somarinam vybrala som si salu hned pri radnici aby sme sa nemuseli presuvat ... keby mi neslo o konkretnu salu tak to riesim.az po novom roku 🙂
Odpovedať
@lucia78082 obrad je isto lahsie vybavit ako salu. byt tebou si salu zajednam, zaplatim zalohu a uz buduci rok si myslim ze v pohode zajednas aj obrad na rok 2022
Odpovedať
Profilova fotka
my sme teraz mali velky problem s matrikou, nechceli nam dat termin a terminy na buduci rok nemaju vypisane hoc je koniec oktobra, nasa je zial ale specificka 😞 z inych mestskych casti a miest po slovensku kde sa kamosi brali mas vzdy moznost zaplatit si spravny poplatok a oddaju ta aj mimo oficialny termin 🙂 vacsinou su to velmi ustretove panie (vraj) takze ak si chces byt ista, nevidim skutocne nic na tom, ze si tu salu rezervujes a konkretnu hodinu im este povies (detaily sa beztak ladia par tyzdnov pred) - a kedze my sme chceli svadbu buduci rok, kvoli tymto posunom je celkom narocne nieco najst - a to som oslovila asi 15 roznych miest v troch roznych mestach 😄 piatky a soboty od aprila-oktobra full, takze ja na tvojom mieste by som sa ich spytala, max. ti povedia ozvite sa v januari
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím, že by ste mali zarezervovať, my máme tiež svadbu 2022 a už sme to riešili. Bude "nátresk" v tomto roku, si myslím. 🙂
Odpovedať
Osobne si myslím, že termín sobášu ľahšie zoženieš ako sálu potom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia78082 my tiež riešime svadbu na máj 2022 a už mame rezervovanú miestnosť, je s tým celkom problém, keďže na rok 2021 bolo už skoro všetko plne keď sme boli miesta obzerať, tak najlepšie čo najskôr rezervovať
Odpovedať
Ahoj, tiež plánujeme na to obdobie a tento týždeň sme boli zarezervovať sálu. Nikto nás nevysmial ani nič podobné. Skôr nám to odobrili s tým, že tie termíny sa vzhľadom na neistotu tohto roka zapĺňajú neobvykle rýchlo (ale verím že to je individuálne). Takže ak máš niečo vysnívané smelo do toho, za opýtanie sa naozaj nič nedáš 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia78082 ja by som na tvojom mieste kľudne rezervovala už všetko, aj sálu aj dodávateľov. Ja som sálu rezervovala 1,5 roka dopredu. Stretle som sa s tým, že rok do predu už môj termín čo som chcela nebol voľný. Tak isto aj tých dodávateľov čo som naozaj chcela som si rezervovala 1,5 roka dopredu - catering, fotograf, kameraman, aj vizážistku. Akurát agentúru na výzdobu som doriešila až teraz pre pár týždňami, cca 8 mesiacov dopredu (a to mi 3 povedali že majú obsadený už pol roka môj termín). Aj cukrárku som si chcela rezervovať už vtedy, ale povedala mi že stačí v januári (svadba je v októbri). Teraz keď som sa jej ozvala tak povedala, že fajn že sa ozývam, že už sa jej termíny plni... Takže podľa mňa nikdy nie je dosť skoro 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som rezervovala salu 2 roky pred svadbou, a uz v tom case bola vybookovana hudobna skupina, ktoru som chcela. Svadbu mame tento september, a este nemame vybaveny obrad 😄 takze skor treba riesit salu, hudbu, fotografa/kameru
Odpovedať
Profilova fotka
@candice_charlie_mcqueen ja som to prestala riesit 😞 chcela som si aspon dohodnut miesto ale nakoniec som skoncila ako nedockava ktora sa plasi .... doma bola hadka a drahy mi zakazal planovat taketo veci do leta tohto roku ...:/ teraz neviem ci to mam riesit tajne alebo ako chcela som vediet aj jeho nazor na to miesto aby sa aj on vyjadril ved tam bude nasa hostina nechcela som vyberat nieco sama tak neviem uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia78082 to ma mrzi, ale poznam takyto pristup 😄 mne moj drahy nastavajuci minule povedal, ze do svadby este daleko, ze on este nechce nic riesit, ale bohuzial ja som raketa 😄 skuste Vasmu vysvetlit, ze v momentalnej situacii je treba riesit niektore veci dopredu a zvysok si planujte sama. Ja tiez riesim vela veci sama, ale miesto sme vyberali spolu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?