Príhovor pred púšťaním svadobných holubíc

Ahojte, prosim o radu, inšpiráciu aký príhovor ste mali pred tým ako ste vypustali svadobne holubice ? Ďakujem :)
Odpovedať
Prihovor? Pred tym nebyva ziadny prihovor nie? Holubice sa vacsinou vypustaju pred kostolom po sobasi a len sa vypustia, nic sa pred tym nehovori
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, ja som tiez este nevidela, ze by pred tym mali mladomanzelia nejaky prihovor
Odpovedať
My budeme mať holubice ktoré vypustíme po kostole a bez rečí:D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ich vypustila pri odchode z uradu alebo kostola. neviem, ci su k tomu nejake slova potrebne, podla mna ani nie, naco si to zbytocne komplikovat
Odpovedať
zbytočné tam dávať nejaký príhovor..
Odpovedať
Profilova fotka
ak budete mať starejšieho tak akurát ten môže "oznámiť" čo sa vlastne bude diať aby všetci vedeli ale inak nie je dôvod tam dávať nejaký príhovor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sice som bola iba na jednej svadbe, kde vypustali holubice ale pred nim nemali ziadny prihovor. vysli s kostola, zagratulovali im hostia a potom im podali holubice a pustili ich a dali si bozk
Odpovedať
@r_m taktiez by som to riesila iba cez starejsieho alebo vobec. Ved hostia si vsimnu, ked budete mat holubice v ruke ze sa nieco ide diat!
Odpovedať
Príhovor jedine taký, že by si sa chcela tým holubičkám prihovoriť :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Snáď si ten príhovor rozmyslíš a len tak vypustíš holubičky na znak čistej lásky ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?