Darček pre nastávajúceho🎁

Profilova fotka
Ahojte,chcela by som nejaké tipy na darčeky,čím prekvapiť/potešiť nastávajúceho v deň D. Ďakujem za každý tip ;-) :-) ;-)
Odpovedať
Zalezi,co ma rad,comu sa venuje,ty ho poznas asi najlepsie.Moj dostal staru motorku,ktoru obzeral pol roka a chcel ju kupit na prerabku:)
Odpovedať
Ja plánujem drevené hodinky, ale tiež ich už dlhšie chce, takže naozaj záleží na tom, čo má ten tvoj rád.
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelka111 tiež budem kupovať hodinky :) nejaké pekné, aby sa mu hodili k obleku :)
Odpovedať
@vodavodickova tak o takom darčeku som veru ešte nepočula. Ja by som asi volila niečo zážitkového. No to možno preto, že ten môj moc hodinky ani nič podobného nenosí. Ale v podstate je asi jedno, čo dostane, nie? Chlapi si moc na darčeky vo všeobecnosti nepotrpia a čo sa im páči si zväčša kúpia sami
Odpovedať
To je pre mňa teda novinka, že si nevesta a ženích dávajú navzájom v deň svadby darčeky. Teda predpokladám, že keď chceš dať niečo ty jemu tak kupuje aj on tebe niečo či? Alebo to máš vymyslené ako prekvapenie? Aby sa potom náhodou necítil blbo, že ty si mu niečo kúpila a on nič nemá, riešil aby som to iba v tom prípade ak ste na tom dohodnutý. A podľa mňa kľudne môžu byť aj tie hodinky alebo možno také ako písali, že zážitkové, možno nejaká jazda v drahom aute alebo tak :)
Odpovedať
@julinka831 Nie je to náš zvyk, je to prebraté z iných krajín. Pravdepodobne to vzniklo v Amerike, ako nakoniec aj všetko ostatné :) U nás sa to nezvykne robiť, ale to už je vec každého zvlášť.
Odpovedať
No ja neplanujem davat ziadne darceky. U nas aspon taky zvyk nie je a ako pise @noij tak je to len prebrate z cudziny. Vsak to predsa nie je o darcekoch. Jediny darcek, ktory dostane si ty nie a to, ze budete manzelmi. Niekedy sa mi zda, ze si ludia jednoduche veci az prilis komplikuju a to by veru ani nemuseli
Odpovedať
My sme si nedávali veru nič. Nám v celku stačila svadba. Toto mi príde tiež len ako nejaký výmysel, no pointu som zatiaľ nejak nepochopila. K čomu by mal ako že ten darček byť. K tomu, že si ťa berie? Alebo, no jednoducho nechápem tomu celému
Odpovedať
@fionnada ja som zase nepocula o hodinkch ako darceku...ved darujeme si obrucky ako sperk nie?naco by som mu davala este aj hodinky?:) no a preto vravim- kazda si pozname svojho muza najlepsie... u nas mala motorka (a tato konkretna) velmi silnu osobnu symboliku a ani mi nenapadlo brat to ako nejaky vystrelok,ci nebodaj prevzaty americky zvyk. (my sme zrovna ti,ktori nemali na svadbe takmer ziadne zvyky dokonca ani velmi popularny candy bar,ovesane stromceky s nasimi fotkami a tak...:) u mna islo cisto o osobny dar svojmu manzelovi,pricom svadba bola mimoriadne symbolicka prilezitost:) bol to proste vysnivany stary kus plechu s motorom,ktory dnes vyzera uplne inak a cesta k nemu bola tazka,no vysledok stoji za to a ma pre nas nevycislitelnu hodnotu:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?