Kde zohnať v Bratislave svadobný oblek na menšiu postavu (170 cm)?

Prosim vas babenky poradte mi,kde zohnat v Bratislave oblek na mensiu postavu.Mam 170cm,stihlejsiu postavu a mam problem najst na mna oblek v salonoch :-( .Dakujem za kazdu radu ;-)
Odpovedať
mily oggy, my mame opacny problem :) moj drahy ma 198 cm a ruky dlheeee ze aj beznu koselu mam problem nanho zohnat (predlzeny rukav c. 3 je nanho len tak tak). takze tymto prosim babenky s podobnym problemom, ktore ho uz ale nejako vyriesili, tiez o radu :)
Odpovedať
no my mame podobny problem ako ty kacenqa a zatial sme vzdy sohnali oblek v prostejove. inak je to tazke, svadobny rozmyslame, ze dame usit
Odpovedať
oggy prepac, nejak sme sa Ti tu vopchali do temy :-o , nerozmyslal si tiez nad usitim? ci nechces riskovat?
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky,moc ste mu nepomohli...chcel vediet,kde zozenie oblek pre takeho krpca jak je on :-D a nie pre obrov ako mate vy ]-( ...tak baby ked uz,tak k veci...please
Odpovedať
alexa,to je v pohodke...asi mi nic ine nezostava ako si ho dat usit :-S
Odpovedať
Bol si vo Valentine?
Odpovedať
Ja sice niesom z BA ale viem ze v Prostejove maju rozne velkosti tak skus Oggy zajst tam.Tam viem ze sa aj daju vyberat nie ako cely oblek ale napr vesta,nohavice a sako osobitne.Hlavne aby ti sako padlo a nohavice uz nieje problem skratit vsak?
Odpovedať
Inak počuj... napadlo ma, že vlastne mnoho maturantov by malo mať podobný problém... viem, že jeden salón sa špecializuje na maturantov, je na Vajnorskej, prvá zastávka električky za Trnavským mýtom smerom na polus, napravo, vedľa zdravotného strediska. Skús...
Odpovedať
nsoci,vo Valentine som nebol,kde to je??...a na tu vajnorsku sa pojdem pozriet,tak ti dam potom vediet,ze ci tam nieco na mna mali ;-) ...a dakujem za rady kamilecka,dakujem,ale budem sa snazit zohnat oblek tu v BA,alebo v okoli...nemam teraz moznost vybehnut do Prostejova,ale diky
Odpovedať
Ona myslela Prostejov ako predajňa (tak sa volá tá značka) ;-) Tuším je aj v Auparku aj v Poluse... St.Valentino je na Žilinskej, ale skús radšej ten Prostejov a Vajnorskú
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?