Som tu nová - coolovka

Ahojte :) som tu nová. Svadbu budeme mať 9.6.2018 :) Dúfam, že tu nájdem veľa rád a inšpirácií :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vítaj medzi nami a pevne dúfam, že naše rady Ti budú slúžiť ako skvelá inšpirácia na Tvoju svadbu. Prajem Ti krásne chvíle prežité s nami.
Odpovedať
@snubenka75 ďakujem :-) ako vidím, Tebe sa to už riadne kráti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani mi nehovor a to sme museli svadbu raz presunúť.
Odpovedať
Profilova fotka
@coolovka fuha za ten cas tu najdes velmi vela inspiracii. Este mas kopu casu do svadby, takze nebudes ani stresovat. Je to tu super, takze sa mas na co tesit:-)
Odpovedať
@dagmarinocka veru času ešte mám, ale už som stihla vybaviť kostol, kameru, foto, dj a miesto na hostinu :-D ale najhorší asi bude výber šiat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@coolovka tak ty si riadne aktivna nevesta :-) :-) To by som nepovedala, ze toto vsetko stihnes tak rychlo vybavit. Aaa neboj, aj svadobne saty najdes. Sice to bude tazsie ale teraz je mnoho krasnych siat. Je z coho vyberat. Mas aspon nejaku predstavu? Chces uzke, siroke (velke), cipkovane? Hm?
Odpovedať
@dagmarinocka tak plány sa nám trošku zmenili a posúvali sme svadbu na január. A akurát dnes sa chystám do svadobného salóna, tak som zvedavá, že ako to dopadne. Mne za najviac páčia také šaty do A a aj čipka môže byť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@coolovka aha tak to sa potom necudujem, ved to je o polroka skor. A do ktoreho salona ides? Ved posli potom nejake fotky, ake si si skusala a ci si si aj nejake vybrala. Som zvedava :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?