Som tu nová - jankaavladko

Profilova fotka
Ahojte :-) Volám sa Janka :-) Dnes som sa zaregistrovala. Budem veľmi rada za vaše rady, nápady a inšpirácie. Svadbu mám 01.07.2017 :-) Pekný večer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko ten isty datum idem aj ja na svadbu mojmu bratrancovi:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super 😆 poviem pravdu dúfam že sa vydavám prvý a posledný krát😆 ešte to je ďaleko ale stresujem už teraz 😆
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko :D :D myslim ze mnoho bab ktore su tu si tym presli takze nebudes sama ale s nami to zvladnes a uvidis potom ako si ten krasny den uzijes:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi pekne ďakujem za každú radu 😊 čo poviete na novomanželsky tanec pieseň od nedvedovcou miluju?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vítaj medzi nami. Potešilo ma, že máš rovnaký dátum, ako ja. Prajem Ti krásne prežité chvíle a dúfam, že nazbieraš veľa nápadov a inšpirácií.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko krásna pieseň ;-)
Odpovedať
@jankaavladko aj ja ☺
Odpovedať
@jankaavladko ta pesnicka je nadherna;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko zbožnujem tú pesničku, takže správny výber;-)
Odpovedať
@jankaavladko Ahoj, aj ja som tu nova. Este sa tu celkom len tak otukavam ale dost mi kamaratka ospevovala tento portal tak ma to zaujalo ze som sa sem hned dnes isla registovat. Svadbu sice budem mat v maji, ale mozme si pomahat a dufam ze aj ostatne baby ktore uz svadbu mali nam poradia a inspiruju nas aby sme zvladli nas svatebny den:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za komentare. Som rada že sa pesnička páči a že ste mi ju oddobrili 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@snubenka75 ďakujem teším sa aj ja že sa v ten istý deň budeme vydávať. Aké máš zatiaľ pocity a ak sa môžem spýtať ako ste prišli na ten deň že vtedy bude svadba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@29emilia29 Ahoj teší ma 😊rada ťa spoznávam jasné budeme si pomáhať veď od toho tu sme 😆 ako to zatiaľ zvládaš?
Odpovedať
Profilova fotka
@ajaku Ďakujem pekne som rada že sa aj tebe páči 😊 tá pesnička vystihuje všetko to pekne medzi dvoma ktorý sa ľúbia 😋
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko áno, on má také skvelé texty, mnoho pravdy, nádeje, krásy je v nich - dá sa čerpať v ktorom koľvek veku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čo poviete na tanečný kurz? Ja by som chcela trochu aby to nejak vyzeralo žiaden extrém 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaavladko Moje pocity sú také všelijaké, aj sa teším, aj stres. My sme našu svadbu museli odložiť, mali sme sa brať 15. 10. tento rok, ale snúbencova rodina má v ten deň je mimo Slovenska. A tak nás napadlo, že dáme tento dátum.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ten dátum ani tak nechceli chceli sme niekedy v auguste lebo toho roku sa 2. júla vydávala moja sestra ale keď sme prišli objednať sálu august už bol rezervovaný a dal nám dátum 1.júla ale sme radi že aspoň niečo je voľné. Ved to je jedno kedy nie? 😁
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@jankaavladko ahoj nie si sama co stresuje. To sme kazda ale ked je uz po vsetkom zhlboka si vydychnes ako si svoj velky den D zvladla.
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam že to prežijem hlavne v kľude a že si to užijem to je to čo chcem a budem sa veľmi usilovať aby to tak aj bolo 😊 už sa to blíži juj aj sa teším aj sa bojím 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?