Som tu nová - modroocko4201

11. apr 201715

Ahojte som tu nová , veľmi sa teším , že sa môžem pridať k budúcim nevestám 🙂 🙂 🙂

• Vitaj medzi nami a užívaj si prípravy na svoj deň D 😉

• Vitame ta 😉

• Ahoj, a kedy sa stanes nevestickou?

• Sponzor fóra
  • Ďakujem veľmi pekne 🙂 🙂 Keďže ma môj milovaní muž požiadal o ruku minulý víkend , tak termín vyberáme tento týždeň. Premýšľame hlavne nad májom , respektíve júnom 😃

• @modroocko4201  a ako ta poziadal o ruku? Napises ten krasny pribeh ako sa to stalo?🙂

•  natasha8 :: Minulú sobotu sme sa šli prejsť na Zemplínsku Šíravu, samozrejme som mala letné šatôčky . Všetko bolo tip top 😃 Pozval ma na kofolku, popritom sme sa pozerali na dve mamičky s deťmi, lamentovali sme nad nimi , kto by chcel aké dieťa 😃
    Sedeli sme tam viac ako hodinu , kým ho napadlo prejsť sa ešte riadný kus 😃 A potom to prišlo 🙂
    Išli sme bok po boku, zrazu ma objal pozeral sa mi do očí pobozkal a samozrejme to neskončilo iba jedným . Zatiaľ on z vrecka vytiahol srdiečko, ktoré otvoril 😃 Nenormálne sa mu triasla ruka , asi bol viac v strese ako ja sama 😃 😃 😃 😃
    Tak samozrejme som mu povedala ÁNO 😃 😃 😃 😃

• V prvom rade ti gratulujem k zasnúbeniu a vítaj v radoch zasnúbených. Prajem ti, aby si tu našla veľa inšpirácií pre svoj veľký deň a kopec dobrých kamarátok.

• @modroocko4201  jeeej gratulujem 🙂 a drzim palce pri chystani svadby a vsetkeho okolo toho. Aby ste si ten den uzili ale aj cely zivot bok po boku, jeden pri druhom 🙂

• Gratulujem !!! 😉

• Tak a este vybrat datum svadby a mozu sa zacat pripravy 🙂 Gratulujem ti @modroocko4201

• Ďakujem žienky 🙂 😮 😮 😮 😮

• @modroocko4201  Nie je zaco 😉

• @modroocko4201  a aky datum si vybrala? 😉

• @zatoros83  ved si preklikni na jej profil a ma to tam napisane, ze svadbu bude mat 23.9.2017

• @adrisia  jasne mohlo ma to napadnut 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov